Akcesoria i ozdoby do włosów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 729
Filtry i sortowanie

Akcesoria do włosów stanowią szeroką grupę produktów, dzięki którym można stworzyć fryzurę, a także pielęgnować pasma na co dzień. Najbardziej podstawowe to oczywiście ręczne narzędzia, takie jak szczotki oraz grzebienie, w przypadku których najlepiej dopasowywać je do typu pasm, aby uniknąć plątania i niszczenia. Warto używać także coraz popularniejszych masażerów, które pobudzają przepływ krwi w skalpie i tym samym aktywują wzrost pasm oraz minimalizują problemy z wypadaniem. Szeroką grupą są także akcesoria do upinania włosów, które można stosować również na co dzień, tworząc tym samym fryzury niczym po wizycie w salonie kosmetycznym.

Jak dobrze wybierać akcesoria do upięcia włosów?

Dobór jest w tym przypadku równie istotny, co kosmetyków do pielęgnacji. Nieprawidłowo dopasowane akcesoria do układania włosów oraz ich upinania mogą bowiem doprowadzać do łamania pasm. Przykładem są zbyt mocno ściskające gumki do włosów, czy też klamry wykonane z nieodpowiednich materiałów. Ważnym aspektem jest też oczywiście to, jaką fryzurę chcemy wykonać. Akcesoria zdecydowanie ułatwiają przygotowywane różnego rodzaju upięć, zwłaszcza koków, które nie sposób wykonać bez odpowiednich gadżetów. Przy wyborze warto sprawdzać także opinie, zwłaszcza osób, które mają podobny typ pasm. Będzie to istotne zwłaszcza przy niesfornych włosach, które na co dzień trudniej upiąć.

Akcesoria do włosów do kręcenia pasm

Również bez użycia lokówki można wykonać loki lub fale. Służą do tego akcesoria takie jak klasyczne wałki na rzepy, papiloty, a także modne w ostatnim czasie wałki satynowe. Zaletą tego typu produktów jest niska cena, a także fakt, że odpowiednio stosowane nie niszczą pasm. W ich przypadku nie jest więc niezbędna termoochrona włosów, czyli stosowanie produktów, które są niezbędne w przypadku użytkowania lokówek. Wybierając takie akcesoria do włosów najlepiej zdecydować się na produkty wysokiej jakości, które pozwolą na użytkowanie przez dłuższy czas. Warto więc, aby były wykonywane z dobrych materiałów, które nie będą niszczeć pod wpływem działania wody oraz wielokrotnego używania.