Axe Wild Mojito & Cedarwood

dezodorant męski w sprayu, 150 ml

4.0

Dezodorant AXE Wild to dziki, orzeźwiający męski zapach łączący w sobie nuty zielonego mojito i drzewa cedrowego. Niekonwencjonalne połączenie zielonego mojito i drzewa cedrowego zapewnia niezawodne odświeżenie i gwarantuje niepowtarzalne uczucie relaksu. Dzikie połączenie zapachów odsłania prawdziwie męski charakter i zapewnia niezawodną ochronę przed brzydkimi zapachami.

Płatności odroczone Twisto - kup teraz, zapłać za 60 dni KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 60 DNI.
Axe Wild Mojito & Cedarwood
Axe Wild Mojito & Cedarwood
13 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Axe Wild Mojito & Cedarwood

ID 368793
Cena jednostkowa: 8,99 zł /100ml

Idealną bazą dla zapachu będzie żel pod prysznic AXE Green Mojito & Cedarwood 400 ml, który oczyści i odświeży Twoją skórę. AXE Wild roztacza świeży i orzeźwiający zapach i sprawi, że poczujesz się zrelaksowany.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Axe Wild Mojito & Cedarwood Dezodorant w aerozolu dla mężczyzn 150 ml

Składniki

Alcohol Denat.,Butane,Isobutane,Propane,Parfum,Zinc Neodecanoate,Isopropyl Myristate,Citral,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię