Bella Intima Panty Normal

wkładki higieniczne, 30 szt./1 opak.

ID 298837

Jako kobieta z całą pewnością lubisz czuć się czysto i świeżo każdego dnia. Taki stan mogą Ci zapewnić ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Intima Normal. Dzięki nim będziesz czuła się komfortowo przez cały dzień.

Bella Intima Panty Normal 000000000000298837 000000000000298837 Bella Intima Panty Normal Higiena > Higiena intymna > Wkładki
5 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Bella Intima Panty Normal

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima mają mniej niż 2 mm grubouści, więc nawet nie poczujesz, że je nosisz. Są bezzapachowe i bardzo delikatne, co sprawia, że możesz stosować je nawet wtedy, kiedy masz bardzo wrażliwą skórę w okolicach intymnych. Ich wierzchnia warstwa zawiera 100% bawełny i przepuszcza powietrze, dzięki czemu Twoja skóra będzie mogła swobodnie oddychać.

Stosowanie wkładek higienicznych Bella Panty Intima Normal zapewni Ci odpowiedni poziom higieny, a jako kobieta wiesz, że jest to bardzo istotne. Mogą stanowić również dodatkowe zabezpieczenie bielizny tuż przed pojawieniem się miesiączki.

W kartonowym opakowaniu z wygodnym otwarciem znajduje się 30 sztuk produktu, co wystarczy Ci na około miesiąc stosowania.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Opakowanie: Typ - Karton

Nazwa wymagana przez prawo: Bella Intima Panty Normal Wkładki higieniczne 30 sztuk

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
5 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności