Blanx O3X Black

paski wybielające do zębów, 10 szt./1 opak.

131 99
DODANO
Blanx - drugi, tańszy produkt -30%
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Blanx O3X Black

O3X jest nową, ekskluzywną formułą BlanX, która pomaga osiągnąć wyjątkowy efekt wybielający.

Formuła O3X uwalnia aktywny tlen cząsteczkowy dający efekt wybielania, który w połączeniu ze 100% naturalnym aktywnym węglem, zapewnia głębokie i skuteczne działanie przeciw osadzaniu się na szkliwie zębowym barwników z żywności, tytoniu i napojów, które powodują jego żółknięcie. Odcienie bieli, które można uzyskać, odnoszą się do wskaźnika Vita Classical A1-D4 - powszechnie znanej skali używanej przez stomatologów do określania koloru zębów. Formuła O3X została naukowo przetestowana pod kątem wybielania z efektami profesjonalnego wybielania. Efekty O3X widoczne są w ciągu zaledwie 5 dni. O3X jest delikatny dla dziąseł, nie uszkadza szkliwa zębowego, jest bezpieczny dla implantów, wypełnień itp.

- Łatwe w użyciu
- Profesjonalny efekt
- Bezpieczny dla implantów, wypełnień i sztucznych zębów

Aktywny tlen cząsteczkowy
O3X uwalnia moc tlenu i pomaga usuwać przebarwienia, aby uzyskać lepszy efekt wybielania.

100% naturalnego aktywnego węgla
Mikrocząsteczki węgla zatrzymują i eliminują płytkę nazębną oraz zanieczyszczenia, które zabarwiają szkliwo zębów. Usuwa przebarwienia przywracając zębom naturalną biel.

Porost arktyczny
Naturalny składnik pomaga zwalczać płytkę nazębną i naturalnie wybielać zęby.
ID: 407672

Składniki

Glycerin,Propylene Glycol,Cellulose Gum,Charcoal Powder,Hydroxyethylcellulose,Silica,Aqua,Dicalcium Phosphate,Ozonized Sunflower Seed Oil,Peg-40 Hydrogenated Castor Oil,Cetraria Islandica Extract,Carbomer,Phtalimidoperoxycaproic Acid,Disodium EDTA,Aroma,Sodium Hydroxyde,Menthol,Sodium Benzoate,Limonene,Citral

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci z zębami mlecznymi, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Paski mogą być bezpiecznie używane na implanty, wypełnienia i sztuczne zęby. Efekt wybielający nie jest widoczny na sztucznych powierzchniach.
Nazwa wymagana przez prawo: BlanX O3X Paski wybielające Black 10 sztuk