INSTA

Blanx O3X Black

paski wybielające do zębów, 10 szt./1 opak.

O3X jest nową, ekskluzywną formułą BlanX, która pomaga osiągnąć wyjątkowy efekt wybielający.

Formuła O3X uwalnia aktywny tlen cząsteczkowy dający ef...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Blanx O3X Black
Blanx O3X Black
129 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Blanx O3X Black

ID 407672
O3X jest nową, ekskluzywną formułą BlanX, która pomaga osiągnąć wyjątkowy efekt wybielający.

Formuła O3X uwalnia aktywny tlen cząsteczkowy dający efekt wybielania, który w połączeniu ze 100% naturalnym aktywnym węglem, zapewnia głębokie i skuteczne działanie przeciw osadzaniu się na szkliwie zębowym barwników z żywności, tytoniu i napojów, które powodują jego żółknięcie. Odcienie bieli, które można uzyskać, odnoszą się do wskaźnika Vita Classical A1-D4 - powszechnie znanej skali używanej przez stomatologów do określania koloru zębów. Formuła O3X została naukowo przetestowana pod kątem wybielania z efektami profesjonalnego wybielania. Efekty O3X widoczne są w ciągu zaledwie 5 dni. O3X jest delikatny dla dziąseł, nie uszkadza szkliwa zębowego, jest bezpieczny dla implantów, wypełnień itp.

- Łatwe w użyciu
- Profesjonalny efekt
- Bezpieczny dla implantów, wypełnień i sztucznych zębów

Aktywny tlen cząsteczkowy
O3X uwalnia moc tlenu i pomaga usuwać przebarwienia, aby uzyskać lepszy efekt wybielania.

100% naturalnego aktywnego węgla
Mikrocząsteczki węgla zatrzymują i eliminują płytkę nazębną oraz zanieczyszczenia, które zabarwiają szkliwo zębów. Usuwa przebarwienia przywracając zębom naturalną biel.

Porost arktyczny
Naturalny składnik pomaga zwalczać płytkę nazębną i naturalnie wybielać zęby.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci z zębami mlecznymi, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Paski mogą być bezpiecznie używane na implanty, wypełnienia i sztuczne zęby. Efekt wybielający nie jest widoczny na sztucznych powierzchniach.

Nazwa wymagana przez prawo: BlanX O3X Paski wybielające Black 10 sztuk

Składniki

Glycerin,Propylene Glycol,Cellulose Gum,Charcoal Powder,Hydroxyethylcellulose,Silica,Aqua,Dicalcium Phosphate,Ozonized Sunflower Seed Oil,Peg-40 Hydrogenated Castor Oil,Cetraria Islandica Extract,Carbomer,Phtalimidoperoxycaproic Acid,Disodium EDTA,Aroma,Sodium Hydroxyde,Menthol,Sodium Benzoate,Limonene,Citral