null

O MARCE BLISTEX

Blistex® to marka cenionych na całym świecie balsamów do ust, których unikalne receptury zapewniają efekt już po pierwszym zastosowaniu. To także nazwa firmy, której głównym celem jest oferowanie konsumentom wysokiej jakości innowacyjnych produktów do pielęgnacji ust, o potwierdzonym naukowo działaniu.

Firma Blistex® została założona w Stanach Zjednoczonych w 1947 roku, a dążenie do jakości i wysokiego poziomu obsługi klienta skłoniło jej właścicieli do utworzenia w roku 1967 własnych obiektów badawczo-rozwojowych oraz rozbudowy zakładu produkcyjnego i głównej siedziby w Oak Brook w stanie Illinois. Umożliwiło to precyzyjną kontrolę każdego etapu działalności, od opracowania receptur i badań nad ich skutecznością, aż po produkcję i marketing. Na przestrzeni lat wzrost firmy wynikał z ciągłych innowacji wprowadzanych do gamy produktów Blistex®. Wraz z wejściem marki na światowe rynki w ofercie pojawiały się nowe warianty, dopasowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań danych odbiorców.

Dziś tradycję marki Blistex® pielęgnuje trzecie pokolenie założycieli firmy, stale kierując się celami, które były postawione na samym początku jej istnienia: Jakość produktu – Rozwój – Innowacja.

Blistex

9 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Chcesz zadbać o swoje usta, ale nie wiesz w jaki sposób? Sprawdź Blistex

Suche, spierzchnięte i pękające usta to częsty i bolesny problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn w okresie późnej jesieni i zimy. To właśnie wtedy najgorszy wpływ na jakość naszej skóry ust ma zimne powietrze i silny wiatr. Spierzchnięte usta to jednak domena także intensywnego wystawiania ich na silne promieniowanie słoneczne. Tak częsty problem boleśnie popękanych ust, może się zatem pojawić w ciągu całego roku.

To dlatego marka Blistex postanowiła wprowadzić na rynek kosmetyczny produkt, który ukoi bolące usta. To jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów balsamów do ust na całym świecie. To, co go wyróżnia to unikalne receptury, które pozwalają zauważać znaczącą poprawę jakości skóry już po pierwszym zastosowaniu balsamu. Prawda, że brzmi rozsądnie?

Produkty innowacyjne o potwierdzonym naukowo działaniu – balsamy Blistex!

To prawda, że trudno odnaleźć na rynku produkt, który charakteryzowałaby tak samo wysoka perfekcja i skuteczność. Firma Blistex powstała w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w 1947 roku. Wiele lat doświadczenie oraz wiedza specjalistów marki, pozwoliła na dzisiejszą produkcję balsamów o wyjątkowo wysokiej jakości.

Warto wspomnieć, że w 1967 firma założyła własne obiekty badawczo-rozwojowe oraz rozbudowała zakład produkcyjny i główną siedzibę w Oak Brook w stanie Illinois, w których sprawdzano i testowano każdy etap przygotowania balsamów. Umożliwiło to precyzyjną kontrolę każdego etapu działalności, od opracowania receptur i badań nad ich skutecznością, aż po produkcję i marketing.

Marka wciąż rozwija swoje produkty i wprowadza nowe rozwiązania. Możemy wybierać spośród wielu wariantów, a co ważne każdy z nich jest ściśle dopasowany do specyficznych potrzeb i oczekiwań danych odbiorców.

Szukasz skutecznego balsamu do ust, który umożliwi zaprezentowanie się im z jak najlepszej strony? W ofercie produktów Hebe, znajdziesz balsamy Blistex w różnych wariantach! Sprawdź w jakich i przekonaj się, jak skutecznie działają i chronią!