BURBERRY

8 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Burberry – ekskluzywny szyk i londyńska elegancja, coś dla każdego!

Burberry początkowo znany jako Burberry Group PLC to marka założona w 1856 roku przez Thomasa Burberry'ego. W swojej kolekcji produktów może poszczycić się przede wszystkim ekskluzywnymi ubraniami, torebkami, ale również klasycznymi zapachami perfum.

Wzorem rozpoznawczym marki Burberry jest krata, która uznawana jest za najczęściej kopiowany znak towarowy na całym świecie. Butiki Burberry rozsiane po największych miastach świata, a także stolicach mody odwiedzają gwiazdy, rozkoszujące się luksusowymi wydaniami ubrań od marki.

Nic dziwnego, że Burberry uznaje się za markę prestiżową. Posiada bowiem rekomendację Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, a słynny trencz Burberry nosiła m.in. Marlene Dietrich.

Perfumy Burberry – londyński zapach dużego miasta, czyli skok ku nowoczesności

Choć perfumy Burberry nie są kluczowym produktem sprzedażowym marki, to nietrudno rozpoznać te charakterystyczne flakony, spośród innych, widniejących na półkach sklepowych.

Perfumy damskie i męskie Burberry charakteryzuje świeżość, energia, a także wysoki poziom elegancji. Takie zapachy po prostu chce się mieć, zawsze wtedy, gdy chcemy dodać naszemu wizerunkowi odrobinę szyku i ekskluzywności.

Zapachy od Burberry są także nowoczesne i bardzo miejskie. To oznacza, że wśród wersji dostępnych w ofercie perfum Burberry każdy znajdzie coś dla siebie. To pewnie dlatego, produkty te cieszą się tak dużą popularnością.

Wśród kultowych perfum od Burberry warto nadmienić chociażby: Burberry London for Women o niezwykłym, kwiatowym zapachu łączącym romantyzm z klasyką, Burberry London for Men w tonie korzenno-orientalnym, Burberry Burberry for Women, czyli zapach rozgrzewający kwiatowo-owocowy dla kobiety ceniącej klasyczną elegancję, czy Burberry Brit.

Wybierz swój ulubiony perfum od Burberry i rozkoszuj się londyńską elegancją, która nigdy nie wychodzi z mody! Przekonaj się, jak one pachną!