Cashmere Secret

baza wygładzająca pod makijaż, 30 ml

ID 214660

Wyczaruj we własnym domu efekt, którego nie powstydziłyby się profesjonalne stylistki. Baza wygładzająca Cashmere Secret to produkt rekomendowany i stosowany przez wizażystów.

Cashmere Secret 000000000000214660 000000000000214660 Cashmere Secret Makijaż > Twarz > Bazy pod makijaż
33 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Cashmere Secret

Wyczaruj we własnym domu efekt, którego nie powstydziłyby się profesjonalne stylistki. Baza wygładzająca Cashmere Secret to produkt rekomendowany i stosowany przez wizażystów. Za sprawą bazy Cashmere przedłużysz trwałość swojego makijażu, wydobędziesz z niego to, co najpiękniejsze, a przy tym pozwolisz swojej skórze oddychać.

Dzięki produktowi osiągniesz pożądany efekt matowienia, ukryjesz niedoskonałości i wyrównasz zmarszczki. Wszystko to na skutek technologii opartej o mikrosiateczkę silikonów 3D. Twoja cera stanie się gładka niczym jedwab, miękka w dotyku, a przy tym perfekcyjnie matowa.

Przed nałożeniem bazy bez obaw możesz zastosować krem nawilżający, nie wpłynie to na skuteczność działania specyfiku. Po rozprowadzeniu bazy odczekaj kilkanaście sekund, aż dogłębnie wchłonie się w skórę. Następnie możesz nałożyć podkład, rozświetlacz, który wzmocni efekt bazy, i kolejne warstwy makijażu. Wypróbuj już teraz bazy wygładzającej marki Cashmere i zakochaj się w profesjonalnym i trwałym makijażu.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Składniki

Kaszmirowa baza to gwarancja perfekcyjnego wyglądu zarówno z makijażem, jak i bez.

33 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności