Controly

termometr klasyczny, 1 szt.

29 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Controly

Szklany termometr klasyczny to najbardziej podstawowe narzędzie diagnostyczne umożliwiające dokonanie dokładnego pomiaru temperatury ciała w domowych warunkach.

Klasyczne termometry bezrtęciowe mierzą temperaturę ciała w zakresie 35,5-42 °C z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Czas pomiaru tradycyjnym termometrem wynosi 8 minut. Badanie może być przeprowadzone pod pachą, w ustach lub rektalnie – gdzie uzyskujemy wynik najdokładniejszy.

Biorąc pod uwagę szklaną obudowę urządzenia, mierzenie temperatury u dzieci za pomocą tradycyjnego termometru zawsze powinno przebiegać pod kontrolą dorosłych. Po dokonaniu pomiaru rektalnie konieczna jest również dokładna dezynfekcja termometru.

Prezentowany termometr klasyczny posiada w zestawie etui z efektem lupy, które pozwala na łatwiejsze odczytanie wyników pomiaru temperatury. Największą zaletą tego typu urządzenia jest jego stała gotowość do pracy, ponieważ nie potrzebuje ono zasilania zewnętrznego w postaci baterii.

Produkt ten jest oryginalnym i ekologicznym wyrobem medycznym w pełni zgodnym z europejskimi standardami i dyrektywami jakościowymi.

ID: 420531
Cena jednostkowa: 6,00 zł /1g