Dafi Psi Patrol/Soft

zestaw: butelka filtrująca Rubble z filtrem węglowym, poj. 300 ml, 1 szt. + butelka filtrująca Rubble z filtrem węglowym, poj. 500 ml, 1 szt. + filtr węglowy, 2 szt. + zakrętka, 1 szt.

Butelka filtrująca Dafi Soft Psi Patrol Rubble 300 ml i 500 ml. Unikalna podobizna bohaterem Paw Partol na butelce. Kolor podobizny dopasowany jest do koloru zakrętki. Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce, w zestawie z filtrem węglowym. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu i praktykują zdrowy styl życia. Pojemność 300 ml i 500 ml przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które mają większe zapotrzebowanie na wodę, np. uprawiają sport. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie, nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach. Butelka w ciekawych kolorach to modny gadżet, który wprowadza nawyk częstego picia wody.
Dafi Psi Patrol/Soft
Dafi Psi Patrol/Soft
110 97
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Dafi Psi Patrol/Soft

ID 44341073
Pojemność 300 ml i 500 ml przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które mają większe zapotrzebowanie na wodę, np. uprawiają sport. Poręczna butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr węglowy (naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru, a pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie magnezu i wapnia), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Butelki filtrującej nie należy wyparzać ani myć w zmywarce (wysoka temperatura może spowodować odkształcenie lub całkowite zniszczenie produktu). Butelkę można myć wodą o temp. do 50 stopni C. W zestawie znajdują się cztery filtry węglowe, które można wyparzać w osobnym naczyniu, zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund. Unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy, usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. W zestawie znajdują się cztery filtry butelkowe, które można wyparzać w osobnym naczyniu, zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund.