Drodzy Klienci,

Podobnie jak Wy, bacznie obserwujemy sytuację epidemiologiczną w Polsce. W tej trudnej sytuacji Wasze dobro oraz bezpieczeństwo naszych Pracowników są dla nas największym priorytetem.

Wiemy, jak problematyczne może być w tej chwili robienie zakupów i wychodzenie z domu, dlatego postanowiliśmy wprowadzić szereg usprawnień, które ułatwią Wam zakupy i podniosą poziom bezpieczeństwa w sieci Hebe.

DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 199 zł, dla zarejestrowanych użytkowników. Nie masz konta? Możesz je szybko założyć, klikając tu.

TELEFONICZNA REZERWACJA

W celu dokonania telefonicznej rezerwacji produktów skontaktuj się z wybraną drogerią, w której chciałbyś złożyć zamówienie. Produkty będą czekać na Ciebie, w tej drogerii, przez 24h od chwili złożenia rezerwacji. Pełną listę drogerii, w których możesz złożyć telefoniczną rezerwację znajdziesz tutaj.

ZMIANA MIEJSCA DOSTAWY

Dokonałeś zamówienia z odbiorem osobistym w jednej z naszych drogerii, a wyjście z domu jest dla Ciebie niekomfortowe lub niemożliwe? Skontaktuj się z nami klikając tu a dostarczymy przesyłkę do Twojego domu za darmo. Dotyczy wszystkich zamówień click&collect dokonanych między 9 marca a 19 marca.

SPOSÓB DOSTAWY

Rekomendujemy wybór dostawy poprzez kuriera DHL lub odbiór zamówienia w jednym z Paczkomatów Inpost. Po ściągnięciu aplikacji Inpost skrytki można otwierać bezdotykowo.

CZAS DOSTAWY

Ze względu na wysokie obciążenie firm kurierskich, czas dostawy zamówień z hebe.pl ulega wydłużeniu, zarówno dla dostaw Inpost, jak i DHL i może trwać do 5 dni roboczych.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Pracowników:

  • Od poniedziałku 16 marca sklepy czynne są do godziny 18:00. Aktualne informacje dotyczące otwarć  i czasu działania sklepów znajdziesz tu: https://www.hebe.pl/sklepy
  • Kilka z naszych sklepów zostało tymczasowo zamkniętych, aktualne informacje dotyczące działania sklepów znajdziesz tu: https://www.hebe.pl/sklepy
  • W sklepach udostępnione zostały środki dezynfekujące, na bieżąco czyszczone są także terminale płatnicze.
  • Ograniczona została ilość pracy operacyjnej konsultantów.

Z uwagi na nasze wspólne dobro oraz zdrowie:

  • Prosimy o korzystanie w pierwszej kolejności z płatności elektronicznej.
  • Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od pracowników i pozostałych Klientów (co najmniej 1-1,5 m) oraz zakrywanie ust i nosa podczas kichania.
  • W trosce o chęć zagwarantowania dostępu do środków higienicznych oraz wirusobójczych jak najszerszej grupie Klientów po oferowanej przez nas cenie, jedna osoba może zakupić maksymalnie 5 sztuk produktów z wymienionych kategorii: żele antybakteryjne, mydła, żele pod prysznic, uzupełniacze do mydeł i żeli w płynie oraz produkty do higieny intymnej.
  • W trosce o chęć zagwarantowania dostępu do masek i rękawiczek ochronnych jak najszerszej grupie Klientów po oferowanej przez nas cenie, jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 sztuk tych produktów w zamówieniu.
  • Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy o ograniczenie dotykania produktów na półkach oraz używania testerów.
  • Apelujemy o rezygnację z zakupów stacjonarnych w przypadku, gdy masz oznaki infekcji oraz jeżeli w ostatnim czasie miałeś kontakt z osobami zakażonymi lub przebywającymi w kwarantannie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość.

Życzymy zdrowia,

Zespół hebe.pl