Enchen Mint5

zestaw: szczoteczka soniczna, 1 szt. + końcówka, 1 szt. + kabel do ładowania, 1 szt.

27 90
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-4 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-4 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Enchen Mint5

Szczoteczka soniczna do zębów ENCHEN Mint5 (niebieska)

Szczoteczka soniczna Enchen Mint 5 pozwoli Ci zadbać o piękny i zdrowy uśmiech. Oferuje 3 tryby pracy do wyboru i posiada inteligentny timer pilnujący czasu szczotkowania. Mint 5 jest również odporna na wodę na poziomie IPX7, dzięki czemu z łatwością ją wyczyścisz. Pracuje do 14 dni na jednym naładowaniu i zapamiętuje ostatnio używany tryb. Dodatkowo została wyposażona w blokadę podróżną, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu urządzenia podczas transportu.

3 tryby pracy

Dostosuj działanie Mint 5 do własnych potrzeb. Szczoteczka soniczna Enchen oferuje 3 tryby pracy do wyboru, dzięki czemu spełni różne oczekiwania użytkowników. Clean dokładnie czyści zęby, a Sensitive jest odpowiedni dla wrażliwych zębów i początkujących użytkowników. Natomiast ostatni tryb (Gum Health Care) pozwoli pozbyć się przebarwień. Co więcej, specjalny wskaźnik odpowiednim kolorem poinformuje Cię o wybranym trybie.

Przemyślana konstrukcja

Szczoteczka Mint 5 wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją, dzięki czemu korzystanie z niej jest proste i wygodne. Jest odporna na wodę na poziomie IPX7, więc z łatwością ją wyczyścisz, a dzięki blokadzie podróżnej zapobiegniesz przypadkowemu uruchomieniu szczoteczki podczas transportu. Ponadto szczoteczka zapamiętuje, z którego trybu ostatnio korzystałeś i co 30 s przypomni Ci o zmianie czyszczonego obszaru.

Do 14 dni na jednym naładowaniu

Enchen Mint 5 posiada akumulator o pojemności 600 mAh, który zapewnia do 14 dni pracy na jednym naładowaniu – jeśli korzystasz ze szczoteczki 2 razy dziennie przez 2 minuty. Co więcej, do zestawu dołączono kabel ładowania USB-C, za pomocą którego odnowisz energię urządzenia. Po około 2 h produkt będzie gotowy do dalszej pracy.

W zestawie

  • szczoteczka
  • końcówka
  • kabel ładowania USB-C
  • instrukcja obsługi
  • ID: 46042490