Gillette Fusion

zestaw: maszynka do golenia, 1 szt. + wkład, 1 szt. + żel do golenia, 200 ml

37 49
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Fusion

Daj mu w prezencie energiczny początek dnia i jego dobre zakończenie dzięki zestawom podarunkowym Gillette Fusion. Maszynka do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5 jest wyposażona w 5 ostrzy zmniejszających tarcie, które zapewniają dokładne golenie i długotrwałe uczucie gładkości. Ostrza są ustawione blisko siebie, co zapewnia niezwykły komfort, a precyzyjny trymer z tyłu maszynki umożliwia pielęgnację trudno dostępnych miejsc i stylizację zarostu. To najlepiej sprzedająca się na świecie maszynka do golenia z 5 ostrzami* (* Obliczenia Procter & Gamble na podstawie danych sprzedażowych Nielsen dotyczących męskich maszynek z 5 ostrzami, w okresie od września 2018 r. do sierpnia 2019 r.).
ID: 424946

Składniki

Maszynka do golenia: PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycol,Żel do golenia: Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Glycerin, Isobutane, Sorbitol, Parfum, Hydroxyethylcellulose, PEG-45M, Menthol, Linalool, Limonene, PVM/MA Copolymer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42053, CI 42090

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 5,1% masowych zawartości jest łatwopalne.
Nazwa wymagana przez prawo: Zestaw podarunkowy Gillette: maszynka do golenia Fusion + żel do golenia Fusion 200 ml