O MARCE GOSH

GOSH! I’m beautiful! Dołącz do nas. #GoshGirl. Bądź Piękna. Świadoma. Odpowiedzialna.

Wierzymy w PIĘKNO prawdziwe, oryginalne, indywidualnie skrojone przez naturę z myślą o każdej z nas. Tworząc nasze kosmetyki myślimy o Tobie, pragniemy towarzyszyć Ci w chwilach Twojego życia, w których podkreślasz atuty swojej urody. Szanujemy Twoją mądrość i ŚWIADOME wybory, dlatego dbamy o wysoką jakość składów z myślą o efekcie makijażowym, który pielęgnuje, chroni i nie podrażnia.

Naszym domem jest Kopenhaga, piękna, zielona stolica Danii, która idealnie balansuje aktywne życie miejskie z szacunkiem do natury. Taki jest GOSH, tworząc piękno bierze odpowiedzialność za kobiety i planetę. Tworzymy kosmetyki w formułach wegańskich, wprowadzamy opakowania z OPW – plastiku odłowionego z oceanu oraz drewna pozyskiwanego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Nasza produkcja jest wolna od emisji CO2, gdyż wierzymy, że piękno powinno oddychać świeżym powietrzem. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo, 98% naszych produktów zabezpieczamy przed otwarciem.

Chcemy byś czuła się piękna pozostając sobą. Spójrz w lustro z dumą i odwagą. Gosh! I’m beautiful.

--

Dołącz do Szkoły Makjijażu Gosh&Hebe #goshmakeupschool https://www.hebe.pl/goshmakeupschool

Poznaj najnowsze trendy, techniki makjiażu, tips& tricks w wykonaniu Anny Muchy, szkoleniowca i makijażystki Gosh, International Makeup Master.

Zainspiruj się i zobacz wyzwania makijażowe w wykonaniu infuencerów beauty&makeup #goshIMbeautifulchallenge

Podejmij nasze wyzwania w konkursie z nagrodami:

http://www.gosh.pl/goshimbeautifulchallenge/

http://www.gosh.pl/goshmakeupschool/

GOSH

83 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Kosmetyki GOSH Copenhagen – skandynawska jakość

Skandynawska marka GOSH powstała w Kopenhadze jako rodzinny biznes, przekazywany z pokolenia na pokolenie. To właśnie w stolicy Danii są do dziś produkowane kosmetyki do makijażu GOSH Copenhagen, inspirowane kolorami zorzy polarnej, filozofią hygge i miłością do natury. Produkcja wciąż ma miejsce w mieście będącym kolebką marki, dzięki czemu pod okiem założycieli powstają nowe kolekcje wysokiej jakości kosmetyków, z których tak słynie GOSH Copenhagen.

GOSH oferuje bardzo zróżnicowaną paletę kosmetyków kolorowych – o wielu odcieniach, konsystencjach, sposobach aplikacji. Produkty tej marki zostały opracowane z myślą o skandynawskich warunkach atmosferycznych, które często stanowią wyzwanie dla wrażliwej, delikatnej skóry. Dlatego kosmetyki do makijażu firmy GOSH wyróżniają się nie tylko intensywną pigmentacją, ale i bogatą, odżywczą formułą. Niezależnie od tego, czy chodzi o bazę pod makijaż, szminkę czy podkład do twarzy GOSH, dzięki zawartym w kosmetyku składnikom aktywnym możesz na co dzień dbać o swoją skórę.

GOSH – wegańskie kosmetyki do makijażu

Kosmetyki GOSH Copenhagen powstały z zamiłowania do przyrody – dlatego firma troszczy się, by krok po kroku zmniejszać swój wpływ na środowisko naturalne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, marce udało się jako pierwszej w Polsce wprowadzić na rynek podkład do twarzy w opakowaniu w 40% wykonanym z plastiku odzyskanego z oceanów.

To nie jedyny przykład proekologicznych działań firmy. Marka GOSH odpowiada za swoje produkty od pierwszego pomysłu, przez produkcję, po finalne, skrupulatne badania dermatologiczne. Dlatego produkty GOSH to kosmetyki nietestowane na zwierzętach, podobnie jak wszystkie wchodzące w ich skład substancje. Dodatkowo, firma rezygnuje z używania w swoich produktach składników pochodzenia zwierzęcego. Dąży do tego, by w nowej ofercie GOSH znajdowały się wyłącznie wegańskie kosmetyki, po które mogą sięgnąć wszystkie klientki.