O MARCE GOSH

Kampania #LASHME to niezwykła podróż ku akceptacji własnego piękna. Nasza maskara do rzęs to o wiele więcej niż zwykły kosmetyk – to narzędzie, które pomaga wyrazić naszą indywidualność i pewność siebie. W ramach kampanii pragniemy podzielić się czterema inspirującymi historiami kobiet, które stanęły w obliczu wyzwań życiowych i zmieniły swoje życie. Dla nas to nie tylko kampania, to manifest naszej wiary w to, że każdy zasługuje na poczucie piękna i pewności siebie. Maskara #LASHME, podobnie jak nasze bohaterki, pomaga podkreślić to, co nas wyróżnia.

Gosh

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 114
Filtry i sortowanie

Kosmetyki GOSH Copenhagen – skandynawska jakość

Skandynawska marka GOSH powstała w Kopenhadze jako rodzinny biznes, przekazywany z pokolenia na pokolenie. To właśnie w stolicy Danii są do dziś produkowane kosmetyki do makijażu GOSH Copenhagen, inspirowane kolorami zorzy polarnej, filozofią hygge i miłością do natury. Produkcja wciąż ma miejsce w mieście będącym kolebką marki, dzięki czemu pod okiem założycieli powstają nowe kolekcje wysokiej jakości kosmetyków, z których tak słynie GOSH Copenhagen.

GOSH oferuje bardzo zróżnicowaną paletę kosmetyków kolorowych – o wielu odcieniach, konsystencjach, sposobach aplikacji. Produkty tej marki zostały opracowane z myślą o skandynawskich warunkach atmosferycznych, które często stanowią wyzwanie dla wrażliwej, delikatnej skóry. Dlatego kosmetyki do makijażu firmy GOSH wyróżniają się nie tylko intensywną pigmentacją, ale i bogatą, odżywczą formułą. Niezależnie od tego, czy chodzi o bazę pod makijaższminkę czy podkład do twarzy GOSH, dzięki zawartym w kosmetyku składnikom aktywnym możesz na co dzień dbać o swoją skórę.

GOSH – wegańskie kosmetyki do makijażu

Kosmetyki GOSH Copenhagen powstały z zamiłowania do przyrody – dlatego firma troszczy się, by krok po kroku zmniejszać swój wpływ na środowisko naturalne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, marce udało się jako pierwszej w Polsce wprowadzić na rynek podkład do twarzy w opakowaniu w 40% wykonanym z plastiku odzyskanego z oceanów.

To nie jedyny przykład proekologicznych działań firmy. Marka GOSH odpowiada za swoje produkty od pierwszego pomysłu, przez produkcję, po finalne, skrupulatne badania dermatologiczne. Dlatego produkty GOSH to kosmetyki nietestowane na zwierzętach, podobnie jak wszystkie wchodzące w ich skład substancje. Dodatkowo, firma rezygnuje z używania w swoich produktach składników pochodzenia zwierzęcego. Dąży do tego, by w nowej ofercie GOSH znajdowały się wyłącznie wegańskie kosmetyki, po które mogą sięgnąć wszystkie klientki.


Specjalnie z myślą o Tobie tworzymy BEZPIECZNE kosmetyki dla wrażliwych oczu i skóry. Nasze produkty są certyfikowane znakiem Allergy Certified, co oznacza, że nie zawierają perfum i innych składników o potencjalnym działaniu alergizującym. Co zatem zawierają? Wysokiej jakości, bezpieczne pigmenty i składniki aktywne, które pielęgnują, chronią i oczywiście zapewniają efekt bez cienia podrażnień. Naszym domem jest Kopenhaga, która równoważy aktywne, miejskie życie, szacunkiem do natury. W GOSH tworzymy w myśl piękna odpowiedzialnego, gdyż dla nas równie ważna jesteś TY, zwierzęta jak i planeta na której wszyscy żyjemy. Nasze kosmetyki w większości posiadają wegańskie formuły, wprowadzamy opakowania z drewna pozyskiwanego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, a nasza produkcja jest wolna od emisji CO2. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo, 98% naszych produktów zabezpieczamy przed otwarciem.