Hepaslimin

suplement diety, 30 tabl./1 opak.

Cynara scolymus, Ilex paraguariensis, Cichorium intybus, Curcuma longaCholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.
Hepaslimin
Hepaslimin
000000000000280764 000000000000280764 Zdrowie i Higiena > Suplementy diety
17 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Hepaslimin

ID 280764
Cynara scolymus, Ilex paraguariensis, Cichorium intybus, Curcuma longa__Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby._Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego._Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby._Wyciąg z ostryżu długiego zapobiega gromadzeniu się tłuszczu._Mate pochodząca z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) przyczynia się do rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Nazwa wymagana przez prawo: Hepaslimin Suplement diety 30 sztuk

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,L-asparaginian L-ornityny,winian choliny,substancja wypełniająca: fosforany wapnia,wyciąg z liści mate,wyciąg z ziela karczocha,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,wyciąg z ostryżu długiego,wyciąg z korzenia cykorii,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,barwnik: dwutlenek tytanu,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,wosk pszczeli i wosk Carnauba
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii