null

O MARCE HUGO BOSS

Skąd te perfumy?

W latach 80-tych marka zdecydowała się na rozszerzenie działalności o dodatki – paski, buty i perfumy – i to właśnie wtedy rozpoczął się prawdziwy boom na jej produkty. Perfumy męskie Hugo Boss szybko zyskały na popularności, a kolejni sławni perfumiarze decydowali się na współpracę.

Marka z długą tradycją i zasadami

Marka kojarzy się dziś z ultradokładną selekcją składników i dopracowanymi w najmniejszych szczegółach kompozycjami. I to właśnie w tym można upatrywać przyczyn jej sukcesu. Nie bez znaczenia pozostaje też to, że producent poświęca dużo uwagi potrzebom swoich klientów i daje im dokładnie to, czego pragną – odrobinę luksusu zamkniętą w małym, szklanym flakoniku.

Perfumy Hugo Boss – światowe bestsellery

Mimo że kojarzona jest przede wszystkim z kultowymi perfumami męskimi. Hugo Boss Bottled Night czy Hugo Boss Energise to już niemalże nieśmiertelne kompozycje, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Co ciekawe, dziś w asortymencie tej na wskroś dżentelmeńskiej marki odnajdzie się nawet płeć piękna. Perfumy damskie Hugo Boss Women i Hugo Boss Femme to propozycje, które od razu podbiły serca pań na całym świecie i do dziś są nazywane jednymi z najładniejszych perfum damskich wszech czasów.

Hugo Boss

16 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Hugo Boss – synonim prestiżu i dobrego smaku

Najwyższa jakość, ekskluzywność i ponadczasowość – perfumy Hugo Boss to swoisty wyznacznik prestiżu i przynależności do elitarnego kręgu. W swoim portfolio ma zapachy absolutnie kultowe, a każda nowa propozycja marki od razu staje się sprzedażowym hitem.

Od małej szwalni do ekskluzywnego butiku

Choć produkty Hugo Bossa są dziś uosobieniem luksusu i wysokiej jakości, historię marki rozpoczyna mała, niemiecka szwalnia założona w 1924 roku przez Hugo Ferdinanda Bossa. Od lat 60-tych XX wieku firma zyskała europejską sławę dzięki doskonałej jakości garniturom, czyniąc je swoim znakiem rozpoznawczym. Z czasem firma rozszerzyła projekty o kolekcje dla kobiet.

Perfumy Hugo Boss – klasa, zmysłowość i jakość premium

Produkty legendarnej niemieckiej firmy to nie tylko wysokiej jakości ubrania, ale i zapachy. Pierwsze perfumy Hugo Boss, opracowane przez najbardziej cenionych perfumiarzy, pojawiły się w ofercie marki w latach 80. XX wieku.

Od tego momentu portfolio perfum Hugo Boss było rozbudowywane o kolejne kompozycje, które z czasem zyskały status kultowych. Najbardziej znane linie, takie jak legendarne Hugo Boss Bottled czy BOSS The Scent, przez wielu uważane są za najlepsze perfumy męskie.

Hugo Boss – perfumy męskie w dwóch odsłonach

Oferta słynnej modowej firmy dzieli się na dwie marki, dopasowane do potrzeb różnych klientów. Perfumy męskie BOSS są adresowane do panów, którzy cenią klasyczną elegancję, ponadczasowy styl i wysoką jakość. Z kolei produkty spod znaku HUGO są skierowane do młodszych klientów, chętnie eksperymentujących z modą i szukających sposobów na wyrażenie siebie – także przez wysokiej jakości męskie perfumy.

Wyjątkowe zapachy dla niej: perfumy damskie Hugo Boss

Kultowe kompozycje, z których już od początku zasłynęły perfumy Hugo Boss, mają swoje odpowiedniki skierowane do pań. Utalentowani perfumiarze współpracujący z firmą stworzyli dla niej rozbudowane portfolio damskich perfum. To piękne kompozycje dostosowane do potrzeb nowoczesnej kobiety, której zależy na elegancji i niezależności. Znajdziesz tu więc zarówno uwodzicielskie zapachy z linii BOSS The Scent, jak i świeże, eleganckie perfumy damskie Hugo Boss Woman.