null

Kosmetyki Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld – słynny projektant, artysta, fotograf, dyrektor kreatywny domów mody Chanel i Fendi. To jedno z najpotężniejszych nazwisk świata mody. Projektował nie tylko ubrania, ale także torebki, buty, akcesoria, wnętrza luksusowych domów i hoteli. Był autorem krótkometrażowych filmów dla Chanel, koncepcji kampanii reklamowych wspomnianych marek, prowadzeniem autorskiej księgarni. Współpracował również z markami masowymi markami, jak sieć sklepów Carrefour albo Coca-Cola. 

Początek zapachowej marki

Wiosną 2014 Karl Lagerfeld stał się kreatorem marki zapachowej sygnowanej własnym nazwiskiem. Tym samym rozpoczęła się nowa era w historii perfumiarstwa, w której dominować będzie subtelny, lecz nowoczesny styl definiujący modę, projekt, zdjęcia, wyobraźnię i innowację. Bazując na tych podstawach, Karl wprowadził dwa zapachy: dla kobiet i dla mężczyzn, stworzone zgodnie z przekonaniem, że styl powinien być udziałem wszystkich.

Co wyróżnia zapachy z lini Karl Lagerfeld?

Bardziej niż ktokolwiek inny Karl Lagerfeld przekształcił modę w sposób życia, instytucję. 

Karl Lagerfeld to charakterystyczny, niepowtarzalny styl, który jednocześnie spełnia kryteria wyrafinowanej elegancji i klasyki zinterpretowanej w śmiały i nowoczesny sposób.

Karl Lagerfeld:  „Dzisiejsza moda to już nie tylko ubrania. To już cały pakiet—nie tylko akcesoria czy okulary, lecz także zapachy. To bardzo ważne dla marki, by mieć także w swoim portfolio autorskie zapachy. Zapach jest tak samo ważny jak pojedyncza kreacja.

Karl Lagerfeld

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 18
Filtry i sortowanie

Karl Lagerfeld – perfumy od słynnego projektanta

Karl Lagerfeld  to jedno z najpotężniejszych nazwisk świata mody: słynny projektant, artysta, fotograf, dyrektor kreatywny domów mody Chanel i Fendi. Projektował nie tylko ubrania, ale także torebki, buty, akcesoria, wnętrza luksusowych domów i hoteli. Jest znany jako autor krótkometrażowych filmów dla Chanel, koncepcji kampanii reklamowych wspomnianych marek, zajmował się też prowadzeniem autorskiej księgarni. W czasie swojej kariery współpracował również z masowymi markami, jak sieć sklepów Carrefour albo Coca-Cola.

Perfumy męskie Karl Lagerfeld – uwodzicielski luksus we flakoniku

Jednym z produktów, który – obok ekskluzywnych ubrań – znalazł się w portfolio Lagerfelda, są zapachy dla mężczyzn i kobiet. Perfumy Karl Lagerfeld to kompozycje zapachowe inspirowane wszechstronnym talentem tego projektanta i jego nieprzeniknioną osobowością, skrywaną za jego kultowymi ciemnymi okularami i stylowym garniturem.

Opracowane przez niego luksusowe perfumy męskie po raz pierwszy pojawiły się na rynku już w latach 70. Był to orientalny, zmysłowy zapach obfitujący w drzewne nuty, który przekonał do siebie wielu panów i… wiele panie, którym uwodzicielska kompozycja również przypadła do gustu. Perfumy męskie Lagerfeld Classic były przez wiele lat jednym z najbardziej cenionych zapachów luksusowych marek – ze względu na swoją oryginalność i klasę.

Wśród zapachów dla mężczyzn, które dziś znajdują się w ofercie kultowej marki, na uwagę zasługuje między innymi Karl Lagerfeld MEN. Ta kwiatowo-owocowa kompozycja to woda toaletowa dla prawdziwych dżentelmenów, którzy szukają głębokiego zapachu wyrażającego namiętność i tajemniczość.

Zapachy dla kobiet – perfumy damskie Karl Lagerfeld

Oferta perfum damskich Karl Lagerfeld zawiera propozycje luksusowych kompozycji dla tych klientek, które chciałyby przez zapach wyrazić pełnię swojej kobiecości. Do takich produktów należy na przykład woda toaletowa Karl Lagerferd Fleur de Murier, łącząca intensywne nuty kwiatowe i owocowe. Do pań, które wolą mniej wyraziste zapachy, trafi natomiast woda perfumowana Karl Lagerfeld Fleur de Pecher. Ta słodka mieszanka bazuje na nutach drzewnych, które nadają kwiatowej całości poważniejszego charakteru.