Laq Ekstremalnie dziki

żel pod prysznic z ekstraktem z dębu, 500 ml

5.0

Ekstremalnie Dziki Żel 100% zadowolonych użytkowników*

* Badanie przeprowadzone na celowo do tego wybranej grupie 2 facetów. Wszyscy użytkownicy oświadczyli, że EDŻ myje. Nadaje się także do golenia wszystkiego, co golisz, ale my niekoniecznie musimy o tym wiedzieć.

SCS (Sodium Coco-Sulfate) to substancja w 100% pochodzenia naturalnego, należy co prawda do surfaktantów anionowych, mocniejszych, lepiej pieniących się, ale w połączeniu z łagodniejszymi surfaktantami, dużą zawartością gliceryny roślinnej oraz obecnością glicerydu kwasu tłuszczowego (glyceryl oleate) i pochodnej gumy guar (guar hydroxypropyltrimonium chloride), ewentualny potencjał drażniący SCS jest niwelowany.

Laq Ekstremalnie dziki
Laq Ekstremalnie dziki
000000000000360989 000000000000360989 Naturalne > Do kąpieli > Żele i pianki pod prysznic
21 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Laq Ekstremalnie dziki

ID 360989
Cena jednostkowa: 4,40 zł /100ml
Ph żelu jest także idealne dla skóry, wynosi ok. 5,3. Linia naszych mydeł i żeli owocowych (300ml) nie bazuje na SCSie, ale ma zdecydowanie mniejszą pienistość, co z kolei nie wszystkim klientom odpowiada. Stworzyliśmy te dwie różne składowo linie, gdyż chcieliśmy, by każdy z klientów mógł znaleźć dla siebie odpowiedni produkt. Co ciekawe - 100% użytkowników potwierdziło, że po użyciu Ekstremalnie Dzikiego Żelu nie mają cellulitu. Brak negatywnych komentarzy. Ale szczerze, nawet gdyby się pojawiły, to i tak zignorowalibyśmy je, bo wszystkie loszki zgodnie twierdzą, że żel ładnie pachnie.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 500 ml

Trwałość od otwarcia: 30 mies.

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Nawilżające

Składniki

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Quercus Petraea Bark Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, PotassiumSorbate, Citric Acid, Parfum
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię