O MARCE LIRENE

Innowacje stworzone przez kobiety dla kobiet

Czy ktoś zna lepiej potrzeby kobiet niż one same? Zgodnie z tą ideą, markę Lirene tworzy zespół polskich kobiet – ekspertek, które czerpią wiedzę z własnych doświadczeń. Kierowane pasją odkrywania prowadzą zaawansowane badania naukowe i tworzą innowacyjne formuły kosmetyków, aby każdego dnia, kobiety sięgające po produkty Lirene wyglądały i czuły się pięknie.

Laboratorium Naukowe Lirene

W Laboratorium Naukowym Lirene pracują kobiety, jak każda z nas – zajęte, zabiegane, ceniące chwile, które mogą poświęcać rodzinie i swoim zainteresowaniom. A jednocześnie to światowej klasy ekspertki – biolożki, technolożki i dermatolożki, które doświadczenie zdobywają podczas specjalistycznych kongresów i konferencji naukowych, skomplikowanych badań prowadzonych wspólnie z wiodącymi polskimi ośrodkami naukowymi, a także codziennej obserwacji i rozmów z bliskimi kobietami. Każdego dnia tropią trendy i dokonują nowych odkryć, aby tworzyć wyjątkowe i skuteczne kosmetyki – dla innych kobiet, a także dla siebie.

Praktyczne innowacje

Każda kobieta chce być zadbana, ale żyjemy w szybkim tempie i nie mamy czasu na długie i kosztowne zabiegi pielęgnacyjne. Wiedzą o tym również ekspertki Lirene, dlatego tworzą sprawdzone, dobrej jakości produkty, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Lirene – kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy oraz do makijażu od lat zdobywają serca kobiet w ponad 40 krajach świata. Bogata oferta, która składa się z ponad 300 formuł, pozwala dobrać odpowiedni dermoprogram, dopasowany do potrzeb skóry każdej z nas.  


LIRENE

155 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)