Banner
Logo

Kosmetyki AA to ponad 35 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Marka AA jest synonimem kosmetyków skutecznych i bezpiecznych. Produkty AA to nowoczesne polskie kosmetyki antyalergiczne, zawierające najwyższej jakości składniki oczyszczone ze związków alergizujących i produkowane z wielką dbałością o zachowanie wysokich norm rynku farmaceutycznego.  Tak bogata oferta produktów, które zostały przetestowane przez osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii, jest unikalna na skalę światową. Dlatego w portfolio marki znajdują się preparaty dopasowane do każdego typu cery, kompleksowe linie do pielęgnacji ciała, czy produkty do makijażu.

Wyjątkowa kolekcja Botanical Essence od marki AA to nowatorska linia kosmetyków opracowana na bazie szlachetnych esencji i olejów roślinnych. Delikatne i bezpieczne formuły o wszechstronnych właściwościach i skutecznym działaniu, przeznaczone do codziennego stosowania w ciągu dnia i w nocy. Komfortowa i przyjemna aplikacja sprawia, że pielęgnacja staje się prawdziwym odprężeniem.

Botaniczny eliksir – źródło piękna ukryte w naturze Grono ekspertów w dziedzinie botaniki i farmacji wyselekcjonowało wyjątkowe ekstrakty pielęgnacyjne pochodzące z roślin, które działając w synergiczny sposób - dostarczają Twojej skórze wszystkiego, co najlepsze z natury. W efekcie cera promienieje blaskiem, odzyskuje aksamitną gładkość, witalność i miękkość.

Botaniczny kompleks Fito-Infusion oparty jest na opatentowanej przez OCEANIC S.A. innowacyjnej technologii, która poprawia zdolność przenikania ekstraktów roślinnych do głębszych warstw naskórka. Starannie wyselekcjonowane substancje aktywne są lepiej przyswajane przez skórę, dzięki czemu stymulują procesy regeneracyjne, chronią przed utratą nawilżenia, przywracają komfort, równowagę i harmonię.

Naczelną wartością produktów Botanical Essence jest bezpieczeństwo stosowania dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Kosmetyki nie zawierają parabenów, SLS, PEG, silikonów oraz sztucznych barwników. Zastosowane kompozycje zapachowe są hipoalergiczne, a pH neutralne dla skóry.

banner aa botanical