Banner
Logo

BIELENDA to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich marek kosmetycznych.

Od prawie 30 lat produkuje najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, odkrywając przed kobietami fascynujący świat pielęgnacji i urody oraz wydobywając ich naturalne piękno. Od początku swojego istnienia marka wierna jest przekonaniu, że najbardziej skuteczną, kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki łączące siły natury z najnowszymi technologiami.

VEGE DETOX to niezwykła i wyjątkowa linia WIELOZADANIOWYCH WARZYWNYCH kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Każdy dzień niesie za sobą wyzwania, którym musimy sprostać, a wraz z nami także nasza skóra, na której niestety odbija się brak snu, stres, zła dieta czy zmęczenie. Linia VEGE DETOX to „zielone” oręże w walce o witalność oraz promienny i młody wygląd każdego dnia.

Zaufaj sile natury i potencjałowi tkwiącemu w warzywach – naszych naturalnych sprzymierzeńcach. Starannie wyselekcjonowane roślinne składniki aktywne o udowodnionej skuteczności działania: ekstrakty, oleje i prebiotyki, zatroszczą się o skórę, a Tobie dadzą naturalną radość z ich stosowania. ZACZNIJ DZIEŃ W ZDROWYM STYLU!

Wszystkie produkty mają certyfikat VIVA! czyli :
*nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego
*nie zawierają oleju palmowego