Banner
Tylko w Screen shot 2016 07 18 at 16.49.53

Pędzle firmy ECOntour produkowane są ręcznie, w fabryce na terenie Polski, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości.

Stała kontrola jakości gwarantuje, że pędzel-szczotka, który opuszcza fabrykę jest doskonale przygotowany do codziennej pracy z kosmetykami oraz bezpieczny dla użytkownika.

Włosie zastosowane w pędzlach-szczotkach ECOntour jest niezwykle wysokiej jakości. Jego gęstość jest tak duża, że praktycznie nie występuje zjawisko „wypijania” aplikowanego produktu. Co więcej, standardowa aplikacja dzięki takiemu układowi włosia wymaga nabierania minimalnej ilości np. pudru czy podkładu, co widocznie wpływa na codzienne zużycie kosmetyków. Wierzchnia jego warstwa to niezwykle delikatna i przyjazna skórze powierzchnia. Nie powoduje żadnych podrażnień, a jedynie subtelnie głaszcze cerę kosmetykami.

Ergonomiczna rączka sprawia, iż mimo nowatorskiej metody nakładania produktów jest to wygodne i nie sprawia większych trudności. Zastosowane kształty „główek” pozwalają niezwykle precyzyjnie aplikować produkty. Pędzel-szczotka to produkt niezwykle trwały i łatwy w pielęgnacji. Wystarczy umyć go wodą z mydłem lub szamponem i pozostawić do wyschnięcia.