MATOPAT

11 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Matopat to sprawdzony producent materiałów ochronnych na rany i skaleczenia. Wśród niech warto wyróżnić plastry na otarcia, plastry na pęcherze, czy plastry do cięcia. Warto podkreślić, że każdy z tej grupy produktów jest w pełni bezpieczny oraz dostosowany do bezpiecznego użytkowania. Plastry Matopat warto mieć zawsze w domowej lub firmowej apteczce.

Matopat Comfort Plus – elastyczne plastry hydrokolidowe

Bolesne i trudno gojące się rany np. na stopach, mogą pojawić się nie tylko w najmniej oczekiwanym momencie, ale przede wszystkim skutecznie pokrzyżują nam plany związane chociażby z aktywnością sportową. Plastry Matopat Comfort Plus to wyjątkowo elastyczne plastry hydrokolidowe. Plastry wspierają szybsze gojenie się pęcherzy, ale również chronią przed otarciami i bolesnym uciskiem w miejscu powstania rany. Plastry Matopat z warstwą hydrokoloidową wytwarzają na ranie wilgotne środowisko. Dzięki niemu, ból jest zdecydowanie mniej odczuwalny, a rana szybciej się zasklepia. Taki plaster wspomoże także wygojenie drobnych skaleczeń.

Klasyczny plaster Matopat do cięcia!

Plastry z metra, tak mówi się potocznie o tych produktach, które z pewnością zna większość osób. Plastry do samodzielnego przycinania posiadają wiele zalet. Przede wszystkim można szybko i samodzielnie przyciąć plaster na wielkość rany, co oznacza, że warstwa klejąca nie dotknie miejsca zranienia. Plaster Matopat do cięcia wykonany jest z delikatnej włókniny i poleca się stosować go na skórę wrażliwą. Dokładnie 1 metr plastra, wystarczy na naprawdę długi czas użytkowania. Co najważniejsze, plastry Matopat do cięcia nie uczulają, nie drażnią i nie są cytotoksyczne – to materiał tzw. biozgodny.

Matopat – plastry wodoodporne i na bezpiecznym kleju akrylowym

Matopat to doświadczony producent plastrów. Plastry faktycznie chronią i zabezpieczają skaleczone miejsce, ponieważ elastyczna tkanina mocno przywiera do skóry. Zaleca się stosowanie tych plastrów nie tylko do ochrony ran i otarć, ale także do leczenia pęcherzy. Ich szerokie zastosowanie, pozwala na szczególną ochronę u osób aktywnych.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 25 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności