Naturella Ultra

podpaski higieniczne, 20 szt./1 opak.

ID 305485

Podczas miesiączki zależy Ci nie tylko na optymalnej ochronie przed przeciekaniem, ale również na wygodzie i komforcie? Wypróbuj podpaski Naturella New Ultra Normal, które dzięki swojej niewielkiej grubości pozwolą Ci o sobie zapomnieć.

Naturella Ultra 000000000000305485 000000000000305485 Naturella Ultra Higiena > Higiena intymna > Podpaski
6 99
5 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Naturella Ultra

Utracienkie podpaski Naturella New Ultra Normal mają zaledwie 2 mm grubości, więc nie musisz się obawiać, że będą odznaczały się pod ubraniem. Są jednak wyjątkowo chłonne i mają boczne, zabezpieczające skrzydełka, które ochronią Twoją bieliznę. Możesz się z nimi czuć całkowicie bezpiecznie. Zapach rumianku sprawi, że poczujesz się świeżo, a zawarty w podpaskach balsam DermaCrem będzie delikatne pielęgnował Twoją skórę w okolicach intymnych i pozwoli zapobiec podrażnieniom.

Ekonomiczne opakowanie zawiera 20 sztuk podpasek Naturella New Ultra Normal ze skrzydełkami. Wszystkie podpaski są osobno pakowane, dzięki czemu nie musisz ze sobą zabierać całego pudełka.

W serii Naturella New Ultra znajdziesz również podpaski Ultra Maxi i Utra Night, które zagwarantują Ci odpowiedni poziom ochrony.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Skrzydełka: Tak

Pojemność: 1 opak.

Metoda aplikacji: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wyrzucać do toalety.

Perfumowane: Tak

Opakowanie: Typ - Opakowanie plastikowe

Nazwa wymagana przez prawo: Naturella Ultra Normal Camomile podpaski 20 sztuk

Kształt: anatomiczny wydłużony

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
6 99
5 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności