promotion

Nivea Fresh Energy

antyperspirant damski w sprayu, 150 ml

4.4
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
NIVEA Energy Fresh to wyjątkowy antyperspirant, który zapewnia nie tylko skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem się, ale również dodaje energii na cały dzień!
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Nivea Fresh Energy
Nivea Fresh Energy
14 49
10 79
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 10,79 zł Regularna cena bez promocji: 14,49 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Nivea Fresh Energy

ID 218714
Cena jednostkowa: 7,19 zł /100ml
Energetyzujący zapach trawy cytrynowej Ten damski antyperspirant NIVEA z formułą z trawy cytrynowej jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA. Zapach trawy cytrynowej orzeźwia i sprawia, że czujesz się pewnie przez cały dzień. Opisywany antyperspirant w sprayu NIVEA nie zawiera alkoholu i nie obciąża wrażliwej i delikatnej skóry pod pachami. NIVEA Energy Fresh - antiperspirant 48h Szukasz skutecznego antyperspirantu 48h, który zachwyci Cię zapachem trawy cytrynowej? NIVEA Energy Fresh to idealny wybór, jeśli szukasz ● orzeźwiającej świeżości przez cały dzień; ● 48-godzinnej ochrony przed poceniem się; ● formuły bez alkoholu; ● bezpieczeństwa – tolerancja dla skóry antyperspirantu w sprayu NIVEA została potwierdzona dermatologicznie.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml

Podmiot odpowiedzialny: Nivea

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Ostrzeżenia: Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie.

Dla kogo: Damskie

Nazwa wymagana przez prawo: Energy Fresh Antyperspirant W Spray'u 150 ml

Składniki

Geraniol, Citronellol, Propylene Glycol, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Dimethicone, Octyldodecanol, Persea Gratissima Oil, Parfum, Isopropyl Palmitate, Aluminum Chlorohydrate, Cyclomethicone, Propane, Isobutane, Butane