Oclean Endurance

szczoteczka soniczna do zębów biała z timerem, 1 szt.

109 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Oclean Endurance

Główne cechy Oclean Endurance
• 72 000 ruchów sonicznych / minutę
• 1 przycisk do obsługi
• 2 programy szczotkowania - możliwość przełączenia poprzez przytrzymanie przycisku przez 2 sekundy
• wbudowany timer 2-, 3- i 4 minutowy
• Wytrzymałość baterii do 30 dni
• Wodoszczelność IPX7
Innowacyjna funkcja skierowana dla początkujących użytkowników szczoteczek sonicznych
Jeżeli myślisz o zmianie zwykłej szczoteczki na soniczną, ale obawiasz się czy automatyczne mycie będzie dla Ciebie komfortowe, to Oclean Endurance jest stworzona z myślą o Tobie!
Szczoteczka posiada innowacyjną funkcję dla początkujących użytkowników - stopniowe zwiększanie intensywności mycia.
W ciągu pierwszych 7 dni użytkowania (mycie 2x dziennie) intensywność pracy szczoteczki będzie automatycznie zwiększana, żeby użytkownik miał możliwość przyzwyczajenia się do mikro-wibracji główki szczoteczki oraz wyczucia jak trzymać, przesuwać, ustawiać szczoteczkę, aby umyć zęby ze wszystkich 3 stron.
Stopniowe przechodzenie do większej intensywności zdecydowanie zwiększa komfort i swobodę mycia szczoteczką soniczną.
Bardzo skuteczna, a zarazem prosta
Szczoteczka OCLEAN Endurance to doskonały produkt, dla wszystkich, którzy cenią skuteczność czyszczenia oraz łatwość obsługi. Skuteczność czyszczenia wynika przede wszystkim z wysokiej liczby ruchów sonicznych, szczoteczka Endurance wykonuje 72 000 ruchów sonicznych na minutę, dzięki czemu tak dokładnie czyści zęby.
Szczoteczka posiada 2 programy pracy oraz timer, który pomaga odmierzać czas szczotkowania. Dodatkowym wyróżnikiem jest wydajna bateria, wystarczająca na 30 dni pracy przy codziennym użyciu szczoteczki rano i wieczorem.
Skuteczne czyszczenie, ciche działanie
Szczoteczka Endurance ma wbudowany innowacyjny, bezszczotkowy silnik Maglev 2.0, dzięki któremu wykonuje aż do 72000 ruchów sonicznych na minutę. Poza tym, że silnik ten charakteryzuje wysoka liczba ruchów, to jest on również wyjątkowo cichy.
Oclean Endurance skutecznie czyści zęby z resztek jedzenia oraz z osadu po kawie, herbacie, czerwonym winie, czy nikotynie, chroniąc tym samym zęby przed powstawaniem kamienia. Przy swojej skuteczności, szczoteczka jest również bezpieczna dla dziąseł.
Wbudowany timer
Szczoteczka posiada wbudowany timer 2-, 3- oraz 4 minutowy, który pomaga odmierzać czas szczotkowania. Możliwość ustawienia czasu daje Ci pewność, że szczotkujesz zęby tak długo jak rekomendują dentyści, czyli przez minimum 2 minuty.
Jeżeli masz potrzebę dłuższego szczotkowania, możesz skorzystać z ustawienia czasu na 3 lub 4 minuty i dzięki temu czyścić zęby bez zbędnych przestojów.
1 przycisk - pełna obsługa
Szczoteczka jest prosta i intuicyjna w obsłudze - wszystko ustawisz przy pomocy jednego przycisku. Dodatkowo szczoteczka ma wskaźnik dźwiękowy, który informuje użytkownika o zmianie programu lub niskim poziomie baterii - dzięki temu nie zaskoczy Cię rozładowana szczoteczka.
Obsługa szczoteczki:
1. Naciśnięcie przycisku uruchamia szczoteczkę
2. Przytrzymanie przycisku przez 2 sekundy powoduje zmianę programu, o czym poinformuje Cię krótki, sygnał dźwiękowy
Główka z rewolucyjnym włóknem DuPont
Główka szczoteczki wyposażona jest w wysokiej jakości włosie marki DuPont - wysoka jakości włosia zapewnia ochronę dziąseł i szkliwa.
Odpowiednio wyprofilowany kształt włókien umożliwia jeszcze dokładniejsze czyszczenie zębów i usuwanie osadów z trudno dostępnych miejsc między zębami.
Zalecane jest używanie wyłącznie oryginalnych końcówek marki Oclean.
30-dni pracy po jednym ładowaniu
Szczoteczka ma wbudowaną bardzo wydajną baterię, która pozwala na pracę do 30 dni bez ładowania - ta wytrzymałość jest przewidziana przy myciu 2 razy dziennie po 2 minuty.
Szczoteczkę ładuje się przy pomocy kabla USB-C - możesz podłączyć ją nawet do swojego komputera.
Wodoszczelność
Możesz śmiało korzystać ze szczoteczki pod prysznicem lub myć ją pod strumieniem bieżącej wody.
Szczoteczka posiada certyfikat wodoszczelności IPX7.
Wygodny uchwyt ścienny
W zestawie ze szczoteczką otrzymasz wygodny uchwyt ścienny (przyklejany na taśmę 3M). Dzięki temu rozwiązaniu szczoteczka nie będzie zajmować miejsca na umywalce lub blacie.
Taki uchwyt pomaga w utrzymaniu higieny szczoteczki (nie przewraca się) oraz czystej umywalki/ blatu (brak mokrych śladów po szczoteczce).
Zawartość zestawu
• szczoteczka Soniczna Oclean Endurance,
• 1x główka szczoteczki
• uchwyt ścienny
• kabel USB-C
• instrukcja

ID: 52842475