Sexual Health Series Potency

żel intymny wzmacniający erekcję, 100 ml

Potency Gel™ to żel funkcyjny uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku istnieje już od ponad 6 lat. Przez ten czas zyskał sobie wielu zadowolonych klientów na całym świecie.
Sexual Health Series Potency
Sexual Health Series Potency
50 84
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Sexual Health Series Potency

ID 49288330
Cena jednostkowa: 50,84 zł /100ml

Potency Gel™ to żel funkcyjny uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku istnieje już od ponad 6 lat. Przez ten czas zyskał sobie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Skład Potency Gel™ stał się popularny przede wszystkim dzięki temu, że działa niemal natychmiastowo.

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty marki Sexual Health Series zostały wyróżnione nie tylko przez szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów diety ale przede wszystkim zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze stosowania produktów marki Sexual Health Series w tym także produktu Potency™.

HACCP I ISO 22000

Potency™ to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Potency™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

Unikalna formuła Potency Gel™:

Sekretem Potency Gel™ jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm.

• Kofeina (Coffeinum )
• Wyciąg z owoców Paulinia Guarana (Paullinia cupana Kunth)
• Miłorząb japoński (Gingko Biloba)
• Żeń-szeń (Ginseng root extract)
• Owies zwyczajny (Avena sativa L. )
• Chmiel zwyczajny (Humulus Lupulus L. )
• Mentol (Menthol)

Działanie Potency Gel™:

Potency Gel™ jest innowacyjnym produktem, który sprawi, że już nigdy nie usłyszysz "nic się nie stało, kochanie". Intensywne składniki żelu poprawiają ukrwienie członka, dzięki czemu nie tylko będziesz twardy i gotowy jak nigdy dotąd, ale także będziesz bardziej odczuwał wszelkie bodźce erotyczne.

Potency Gel™ dzięki maksymalnej dawce składników aktywnych takich jak Kofeina, Guarana, Miłorząb japoński i Żeń-szeń pozwoli osiągnąć erekcję natychmiast po użyciu. Taka kombinacja składników sprawia, że krew do Twojego członka będzie napływać szybciej i intensywniej.