JUNE

Seysso Basic Pink Paradise

szczoteczka soniczna do mycia zębów, 1 szt.

Szczoteczka soniczna SEYSSO Basic Color to przyjaciel każdego, kto chce zadbać o higienę jamy ustnej. To przede wszystkim 3 programy pracy, 82 000 ruchów sonicznych na minutę i poszerzenie kolekcji Basic o trzy nowe kolory – Pink Paradise, Lavender i Blue Sky.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Seysso Basic Pink Paradise
Seysso Basic Pink Paradise
249 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seysso Basic Pink Paradise

ID 425554

Szczoteczka soniczna SEYSSO Basic Color to przyjaciel każdego, kto chce zadbać o higienę jamy ustnej. To przede wszystkim 3 programy pracy, 82 000 ruchów sonicznych na minutę i poszerzenie kolekcji Basic o trzy nowe kolory – Pink Paradise, Lavender i Blue Sky. 

Przeczytaj więcej o szczoteczce SEYSSO Basic Color

ZASKAKUJĄCA SZYBKOŚĆ PRACY SZCZOTECZKI

Szczoteczka soniczna SEYSSO Basic Color jest w stanie wykonać nawet 82 000 ruchów sonicznych na minutę. Jest to zawrotna prędkość, która pozwala na perfekcyjne oczyszczenie jamy ustnej z wszelkich zanieczyszczeń. Ruchy wymiatające skutecznie usuwają przebarwienia oraz inne nieczystości, z którymi walczymy na co dzień. Szczoteczka soniczna SEYSSO Basic Color działa w oparciu o fale dźwiękowe, które są bardzo skuteczne nawet w przypadku trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Z tą szczoteczką codzienne mycie zębów staje się niezwykle proste i przyjemne.

RÓŻNE TRYBY PRACY W JEDNEJ SZCZOTECZCE

SEYSSO Basic Color jest dopasowana do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Urządzenie ma trzy tryby pracy:

Clean – tryb przeznaczony do codziennego oczyszczania jamy ustnej. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia. Szczoteczka wykonuje 82 000 ruchów sonicznych na minutę.

Soft – program ukierunkowany na zwiększone potrzeby osób z nadwrażliwością zębów oraz dziąseł. Z tego programu mogą korzystać nawet dzieci po ukończeniu 4. roku życia.

Massage – tryb, który umożliwia przeprowadzenie masażu dziąseł przy jednoczesnym myciu zębów. Ten program pracy jest skierowany przede wszystkim do osób, które zmagają się z podrażnieniami w obrębie dziąseł. Szczoteczka wykonuje 62 000 ruchów sonicznych na minutę.

Program możesz zmienić w zależności od swoich preferencji. O trybie pracy, z którego w danym momencie korzystasz, poinformuje Cię sama szczoteczka, poprzez podświetlenie odpowiedniej diody na panelu.

TECHNOLOGIA DYNAMICZNEGO OCZYSZCZANIA (DCT)

Technologia Dynamicznego Oczyszczania to nowoczesna technologia zastosowana w szczoteczkach sonicznych SEYSSO Basic Color, która pozwala na dokładniejsze przenoszenie pasty do zębów w kierunku nawet najmniej dostępnych zakamarków. DCT pomaga lepiej wykorzystać składniki aktywne pasty i wspomaga eliminację namnażającej się codziennie płytki bakteryjnej. Połączenie szybkich ruchów wymiatających oraz fal dźwiękowych generowanych przez włosie szczoteczki wprawia w ruch mieszaninę pasty, śliny i wody, które znajdują się w jamie ustnej, a to ostatecznie powoduje dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

WYDAJNY AKUMULATOR

Szczoteczka soniczna SEYSSO Basic Color została wyposażona w akumulator, który umożliwia używanie urządzenia nawet przez 6 tygodni bez ładowania. Dołączona do zestawu ładowarka jest estetyczna i nie zajmuje dużo miejsca.

FUNKCJONALNOŚĆ TO PODSTAWA

SEYSSO Basic Color to szczoteczka soniczna, która została wyposażona w specjalny timer, który będzie informował o zakończeniu czyszczenia po 2 minutach. Czas ten dzieli się na 30-sekundowe interwały, co pozwala na świetne rozplanowanie mycia zębów. Dzięki szczoteczce Basic Color zastosowanie się do zaleceń dentystów staje się banalnie proste.

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Róż, lawenda oraz błękit to kolory, które nigdy nie wychodzą z mody – znajdziesz je w serii szczoteczek Basic Color. Szczoteczka SEYSSO została stworzona w myśl zasady minimalizmu, co z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnych trendów. Urządzenie nie będzie tylko narzędziem do codziennej higieny zębów, ale także stanie się nieodłączoną ozdobą łazienki. 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU 

1 szczoteczka SEYSSO Color Basic w wybranym kolorze

1 końcówka SEYSSO Color Professional 

1 stacja ładująca

Instrukcja obsługi