Smiley Light Kids

zestaw: szczoteczka soniczna dla dzieci niebieska + dodatkowe końcówki, 2 szt.

179 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Smiley Light Kids

3 tryby dla specjalnych potrzeb!

MYJ ZĘBY JAK MAŁY DENTYSTA!

CLEAN - codzienna pielęgnacja - Program do codziennego mycia zębów. Skutecznie usuwa z zębów bakterie i zanieczyszczenia, które mogą być przyczyną próchnicy czy kamienia nazębnego. 

SENSITIVE - delikatny - Idealny program dla dzieci, osób dla których jest to pierwsza szczoteczka soniczna lub tych zmagających się z nadwrażliwością zębów. 

MASSAGE - masaż - Delikatne wibracje masujące dziąsła. 

Dodatkowe funkcje

 • Inteligentna kontrola czasu

  Nie wiesz, czy Twoje dziecko szczotkuje zęby odpowiednio długo? Wbudowany timer informuje, gdy upłyną zalecane przez dentystów 2 minuty, a co 30 sekund poinformuje, że należy przejść do kolejnego obszaru jamy ustnej. Pamiętaj! Dentyści rekomendują myć zęby conajmniej 2 razy dziennie nie krócej niż przez 2 minuty.
 • Waga i wymiary Mała waga jedynie 32 g i niewielki rozmiar sprawiają, że to najlepsza szczoteczka dla dzieci. Kształt i niewielkie rozmiary główki są idealnie dopasowane do małej buzi i ząbków Twojego dziecka, a miękkie włókna, czyszczą delikatnie i dokładnie. Dzięki temu szczoteczka pozwala dokładniej dbać o odpowiednią higienę jamy ustnej malucha.
 • Wodoodporna rączka

  Szczoteczka jest w pełni wodoodporna (IPX7). Bez obaw możesz korzystać z niej pod prysznicem lub w wannie. Gdy tylko zaistniej potrzeba umycia Twojej szczoteczki, z łatwością możesz to zrobić, myjąc ją w ciepłej wodzie z mydłem.

Dlaczego szczoteczka soniczna Smiley?

Do 60 000 drgań w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi włóknami tworzą tysiące mikrobąbelków, które docierają do miejsc niedostępnych dla zwykłych szczoteczek.

Utworzona w ten sposób piana skutecznie rozprowadza pastę do zębów i dostarcza zawarte w niej mikroelementy, w tym niezbędny fluor, do każdej części jamy ustnej. Dzięki temu nasza szczoteczka soniczna jest nawet do 10 razy bardziej skuteczna niż szczoteczka manualna, a ponadto:

 • Skutecznie usuwa płytkę nazębną
 • Delikatniej myje zęby
 • Bezpieczna dla dziąseł dziecka
 • i wiele innych!
ID: 47527336