null

O MARCE SKYN

Seks to coś więcej niż przyjemność — to wybór. Dlatego też tworzymy produkty dla tych, którzy wiedzą, czego chcą. Nie tylko w łóżku, ale również w życiu.

Nasze prezerwatywy SKYN® wykonane są z nowatorskiego materiału SKYNFEEL®, syntetycznego poliizoprenu. Dzięki jedwabistej miękkości zapewniają o wiele bardziej naturalne doznania. Są bezpieczne i mogą być używane przez osoby z nadwrażliwością na lateks. Zarówno prezerwatywy, jak i wszystkie nasze produkty: prezerwatywy, żele intymne, gadżety erotyczne doskonale pozwolą Ci poczuć wszystko, naprawdę wszystko.

Znani na całym świecie

Historia firmy sięga początku XX wieku – w 1905 roku po raz pierwszy w Richmond w Australii Eric Ansell rozpoczął produkcję pierwszych prezerwatyw. Obecnie nasze marki np. LifeStyles, Manix czy popularne w Polsce SKYN czy Unimil dostępne są w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach.

Unimil

37 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Unimil ­– zmysłowa przyjemność bez ograniczeń 

Są takie chwile, gdy każdemu należy się chwila zapomnienia i oddanie się niepohamowanej rozkoszy. By uniesienie stało się przyjemniejsze i nie przyniosło niepożądanych efektów warto zaprzyjaźnić się na stałe z produktami marki Unimil. To między innymi prezerwatywy w różnych konfiguracjach, żele intymne czy też nakładki wibrujące zwiększające doznania partnerów. Unimil skutecznie poprawi jakość życia seksualnego – ma w tym spore doświadczenie.

Unimil wie co robi – firma z doświadczeniem

Unimil to znana marka i firma z doświadczeniem – od niemal 20 lat kojarzona jest z produkcją najwyższej jakości prezerwatyw. Jest też niewątpliwym liderem na rynku prezerwatyw w Polsce. Firma wciąż się rozwija i nie tylko odpowiada na potrzeby rynku, ale także je tworzy. Z tego też powodu ufa jej wielu konsumentów i jest doceniana licznymi nagrodami, między innymi Teraz Polska czy Super Brands.

Od 2007 roku Unimil należy do grupy Ansell Limited, która jest liderem wśród firm produkujących artykuły ochronne. Powstała ona w 1905 roku w Australii. Obecnie znajduje się na wszystkich kontynentach i zatrudnia kilkanaście tysięcy osób w 16 krajach.

Najwyższa jakość produktów Unimil 

Prezerwatywy Unimil wykonane są z najwyższej jakości lateksu, który każdorazowo podlega dokładnej i wnikliwej kontroli. Wybór produktu Unimil to gwarancja otrzymania najlepszego surowca i zastosowania nowoczesnej technologii.

Dokładna kontrola i dbałość o jakościowe wykonanie to nie wszystko – Unimil dba także o preferencje konsumentów. Dlatego też w swojej ofercie ma produkty w różnorodnych wariantach według wielkości, grubości czy dodatkowych właściwości. Prócz prezerwatyw Unimil ma także w swojej ofercie żele intymne zwiększające doznania i inne produkty pozwalające zwiększyć przyjemność ze zbliżenia. Wszystko po to, by jak najlepiej spełniać potrzeby klientów niezależnie od ich preferencji.