Veet Silky Fresh

krem do depilacji skóry suchej, 100 ml

22 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Veet Silky Fresh

Krem do depilacji Veet z technologią Silky Fresh to doświadczenie jedwabiście gładkiej skóry, przyjemny zapach i jednocześnie efektywne usuwanie włosów. Działanie Veet to nie tylko nawilżenie skóry aż do 24 godzin, ale również długotrwała gładkość.

*w porównaniu do poprzedniej formuły

Typ skóry: Sucha
Efekt: Szybkie wyniki
Części ciała:
- Nogi
- Linia bikini
- Pachy
- Ręce
ID: 220348
Cena jednostkowa: 22,99 zł /100ml

Składniki

Aqua,Cetearyl Alcohol,Potassium Thioglycolate,Paraffinum Liquidum,Calcium Hydroxide,Ceteareth-20,Talc,Glycerin,Parfum,Polyethylene,Sodium Gluconate,Butylene Glycol,Cucumis Sativus Fruit Extract,Salvia Officinalis Leaf Extract

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Zachowaj opakowanie zewnętrzne, ponieważ zawiera wszystkie środki ostrożności i sposób użycia._- Przed użyciem przeczytaj o sposobie użycia i środkach ostrożności - zastosuj się do nich. Nie przekraczaj 6 minut całkowitego czasu aplikacji._- Produkt przeznaczony do depilacji nóg, ramion, pach i linii bikini. Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy (m.in. oczach, nosie) uszach, w okolicy odbytu, genitaliów, sutków, ani na żadnych innych częściach ciała._- Nie stosuj na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę, w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji. Między kolejnymi depilacjami zawsze odczekaj 72 godziny._- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry lub schorzenie, które może mieć wpływ na skórę przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. _- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY. Użyj produktu na małym obszarze skóry, który zamierzasz depilować, stosując się do instrukcji użycia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi działanie niepożądane, możesz zacząć stosować produkt._- Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub mrowienia, natychmiast usuń krem i dokładnie spłucz zimną wodą. Jeśli uczucie pieczenia nie ustąpi, skontaktuj się z lekarzem._- Przez krótki czas po użyciu produktu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego unikaj drapania._- Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed pływaniem, opalaniem oraz przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych i produktów do opalania._- CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI._- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu._- Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem._- Zawiera alkalia i tioglikolany._- Rozlany produkt może spowodować, że powierzchnie staną się śliskie._- Unikaj kontaktu produktu z dywanami, ubraniami i posadzką.
Nazwa wymagana przez prawo: Veet Silky Fresh Krem do depilacji skóra sucha 100 ml