Veet Silky Fresh

krem do depilacji skóry wrażliwej pod prysznic, 135 ml

29 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Veet Silky Fresh

Odkryj Veet Minima do skóry wrażliwej 27 % mniej składników chemicznych*. W naszej formule zminimalizowaliśmy ilość składników, tak by zapewniała Ci długotrwałą gładkość. Bez zapachu amoniaku**.* w porównaniu do poprzedniej formuły Veet kremu do depilacji pod prysznic.** dzięki usunięciu składnika będącego przyczyną.
ID: 302081
Cena jednostkowa: 22,21 zł /100ml

Składniki

Aqua,Cetearyl Alcohol,Paraffinum Liquidum,Potassium Thioglycolate,Calcium Hydroxide,Ceteareth-20,Talc,Glycerin,VP/Hexadecene Copolymer,Polyethylene,Parfum,Aloe Barbadensis Leaf Juice,Sodium Gluconate,Hexyl Cinnamal,Linalool,Citric Acid,Potassium Sorbate,Sodium Benzoate

Informacje dodatkowe

Pojemność: 135 ml
Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Zachowaj opakowanie zewnętrzne, ponieważ zawiera informacje o wszystkich środkach ostrożności i instrukcje użycia._- Przeczytaj i stosuj zgodnie ze środkami ostrożności i sposobem użycia. Nie przekraczaj 6 minut całkowitego czasu aplikacji._- Produkt odpowiedni do depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy, w okolicach oczu, nosa, uszu, wokół odbytu, okolic intymnych, sutków i na innych częściach ciała._- Nie stosować na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę, w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji. Miedzy kolejnymi depilacjami należy zawsze odczekać 72 godziny._- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem._- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY, nakładając krem na mały obszar, na którym będzie on używany i usuwając go według sposobu użycia. Jeśli po 24 GODZINACH nie wystąpi reakcja niepożądana, możesz zacząć stosować produkt._- Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia, natychmiast usuń krem i dokładnie spłucz zimną wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, skontaktuj się z lekarzem._- Przez krótki czas po użyciu produktu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać drapania._- Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, do opalania oraz przed pływaniem i opalaniem._- PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI._- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu._- Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem._- Zawiera alkalia i tioglikolany._- Produkt może spowodować, że powierzchnie staną się śliskie._- Unikaj dostania się produktu na dywany, ubrania lub posadzki.
Nazwa wymagana przez prawo: Veet Minima Krem do depilacji pod prysznic skóra wrażliwa 135 ml