Veet Silky Fresh

krem do depilacji skóry suchej pod prysznic, 135 ml

1.0
Krem Veet do Depilacji działa blisko cebulek nawet króciutkich włosków, pozostawiając skórę gładką aż do 4 dni.
Veet Silky Fresh
Veet Silky Fresh
000000000000302082 000000000000302082
26 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Veet Silky Fresh

ID 302082
Cena jednostkowa: 19,62 zł /100ml
Krem Veet do Depilacji pod Prysznicem został stworzony, aby dostosować się do Twojego rytmu dnia: dzięki unikalnej mieszance składników odpornych na wodę działa pod prysznicem, abyś nie musiała marnować czasu. Nasza formuła do Skóry Suchej została wzbogacona nawilżającym Masłem Shea i Aromatem Lilii. Twoja skóra będzie nie tylko gładka, ale również aksamitnie miękka i zadbana, a odrastające włoski cieńsze i słabsze.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 135 ml

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Należy przeczytać, przestrzegać i zachować na przyszłość wszystkie środki ostrożności i instrukcje użycia. Nie przekraczaj 10 minut całkowitego czasu aplikacji. Produkt odpowiedni do użycia na rękach, nogach, pachach oraz okolicach bikini. Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy, okolicach oczu, nosa, uszu, okolicach intymnych, sutków i innych części ciała. Nie stosuj na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji. Między kolejnymi depilacjami zawsze odczekaj 72 godziny. Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY stosując się do zaleceń użycia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi reakcja niepożądana możesz zacząć stosować produkt. Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia natychmiast usuń krem i dokładnie spłucz zimną wodą. Jeśli uczucie pieczenia nie ustąpi skontaktuj się z lekarzem. Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed pływaniem i opalaniem oraz przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, produktów do opalania. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem. Zawiera alkalia i tioglikolany. Produkt może spowodować, że powierzchnie staną się śliskie.

Nazwa wymagana przez prawo: VEET KREM DO DEPILACJI POD PRYSZNIC SKÓRA SUCHA 135ML

Składniki

Aqua,Urea,Cetearyl Alcohol,Potassium Thioglycolate,Paraffinum Liquidum,Calcium Hydroxide,Ceteareth-20,Talc,Glycerin,VP/Hexadecene Copolymer,Parfum,Magnesium Trisilicate,Potassium Hydroxide,Propylene Glycol,Lithium Magnesium Sodium Silicate,Butyrospermum Parkii Butter,Sodium Gluconate,Acrylates Copolymer,CI 77891
1.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię