null

Trudno wyobrazić sobie perfumy o tak wyjątkowej historii, jak Versace!

Bo choć nie każdy sięga pamięcią do tak odległych lat, to marka Versace swoje narodziny miała już w 1978 roku. Jej założycielem był Gianni Versace, niezwykle żywiołowa i dość ekstrawagancka postać, która zarówno w świecie mody, jak i kosmetyków, zasłynęła z niesłychanej elegancji i profesjonalizmu.

Aktualnie jest Versace marką znaną na całym świecie, a o posiadaniu jej luksusowych i ponadczasowych produktów marzy wiele osób.

W ofercie perfum od Versace można odnaleźć produkty skierowane do kobiet i do mężczyzn. Każdy zapach jest na swój sposób namiętny, uwodzicielski i dość prowokujący. W tych małych, szklanych buteleczkach można odnaleźć nie tylko włoską tradycję i awangardę, ale przede wszystkim prawdziwe emocje.

Trudno nie zgodzić się z przekonaniem, że w perfumiarskim świecie zapachów od Versace każdy znajdzie coś dla siebie. Portfolio liczy już ponad 50 wód toaletowych i perfumowanych. Znajdziemy tu zatem lekkie zapachy na lato, uwodzicielskie na wieczór oraz klasyczne nuty na wyjątkową okazję.

Versace

9 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Perfumy Versace woman - nie tylko zapach, ale i kunsztowne opakowanie

To prawda, że perfumy Versace kuszą nie tylko zmysł węchu, ale skupiają na sobie także wzrok konsumentów. Wyjątkowe flakony z dość sporymi, okazałymi zatyczkami, swoim kunsztem są zbliżone do kryształów. To główny znak rozpoznawczy flakonów tej marki. W ten sposób szybko zlokalizujemy je nie tylko na półce w drogerii, ale także w sklepie online. Dlaczego marka postawiła na tak mocne cechy charakterystyczne w opakowaniach perfum? Ponieważ to połączenie ekskluzywnego opakowania oraz pięknego zapachu symbolizuje ogromny wkład pracy, jaki poświęca się przy produkcji. Warto wspomnieć, że każdy flakon jest opatrzony także wizerunkiem greckiej meduzy o wężowych włosach oraz lodowatym spojrzeniu, które zabija – Gianni uwielbiał mitologię i uczynił w niej znak rozpoznawalny dla swoich produktów.

Jakie perfumy Versace są najbardziej rozpoznawalne? Warto tu zwrócić uwagę chociażby na: Versace l'Homme, Versace Bright Crystal, czy Versace Crystal Noir.