Adidas Pure Lightness

dezodorant damski w atomizerze, 75 ml

ID 212831

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Adidas Pure Lightness 000000000000212831 000000000000212831 Adidas Pure Lightness Zapachy > Dla kobiet > Dezodoranty w atomizerze (DNS)
25 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Adidas Pure Lightness

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWA. Naturalny dezodorant PURE LIGHTNESS to świeży, kwiatowy zapach przywołujący wewnętrzną harmonię i życiową równowagę. Zapach adidas PURE LIGHTNESS, inspirowany chwilami pełnymi wolności i zabawy, jest dobrze wyważoną kombinacją otulających, delikatnych nut, które składają się na delikatny, elegancki charakter całości. Ten świeży zapach rozpoczynają owocowe, ożywcze nuty melona i jabłka w połączeniu ze świeżymi, wodnymi nutami. Następnie pojawia się nuta serca z eleganckimi, promiennymi, kwiatowymi aromatami jaśminu i magnolii z delikatnymi zielonymi nutami fiołków i konwalii. Na koniec pojawiają się nuty bazowe zawierające pudrowe, lekko gorzkie nuty irysa, zmieszane z soczystym i delikatnym zapachem brzoskwini i moreli, a także słodkim akcentem piżmowym. Naturalny dezodorant w sprayu PURE LIGHTNESS doskonale pasuje do wszystkich kobiet uprawiających sport, dzięki któremu zachowują równowagę i dobre samopoczucie. Są to kobiety, które chcą promieniować swoim wewnętrznym pięknem i osiągnąć doskonałą wewnętrzną harmonię.

Informacje dodatkowe

Nazwa wymagana przez prawo: Naturalny dezodorant w sprayu adidas PURE LIGHTNESS dla kobiet 75 ml

Marka: Adidas

Pojemność: 75 ml

25 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności