Gillette Mach 3 Extra Comfort

żel do golenia, 200 ml

18 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Mach 3 Extra Comfort

W kontakcie z wodą żel do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 Complete Defense Extra Comfort tworzy obfitą, kojącą pianę, która pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry (w porównaniu z innymi żelami do golenia Mach3). Zoptymalizowana formuła chłodzenia działa odświeżająco na skórę, zapewnia wielowarstwowe nawilżenie i doskonały poślizg maszynki podczas golenia.
ID: 252691
Cena jednostkowa: 9,50 zł /100ml

Składniki

Aqua,Glycerin,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Hydroxyethylcellulose,Parfum,PEG-45M,Menthol,Silica,Tocopherol,Lecithin,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42053,CI 42090

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Podmiot odpowiedzialny: Procter&Gamble
Metoda aplikacji: Do twarzy
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,3% masowych zawartości jest łatwopalne.
Trwałość od otwarcia: 12 mies.
Testowany dermatologicznie: Nie
Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Mach3 Extra Comfort Żel do golenia dla mężczyzn 200 ml