% Letnie bestsellery %
TWOJE ULUBIONE KATEGORIE W SUPERCENACH
TWÓJ ULUBIONY SEZON W ROKU- SEZON I ❤ SPF

Sprawdź nasze bestsellerowe produkty z SPF, które będą towarzyszyć Ci całe lato, a nawet cały rok!

ZOBACZ WSZYSTKIE

LATO

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 391
Filtry i sortowanie

Lato to piękny, ale i wymagający dla naszej skóry czas. W tym okresie wymaga ona przede wszystkim odpowiedniego zabezpieczenia po to, aby uchronić ją przed szkodliwym działaniem promieni UV i tym samym przedwczesnym starzeniem. Stąd też kategoria, jaką są kosmetyki na lato, które stanowią przede wszystkim kremy z filtrem UV. Latem zdecydowanie warto postawić na SPF 50+, zwłaszcza na twarzy. Produkty te dostępne są najczęściej w praktycznych opakowaniach, które z łatwością można zabrać na wakacje. Przy wyborze trzeba też sprawdzić, jaki rodzaj filtra został w nich zastosowany. Może być on albo mineralny, albo chemiczny. Wybór w tym zakresie zależy jednak głównie od naszych preferencji oraz tego, jakich składników oczekujemy od takiego produktu.

Najlepsze kosmetyki na lato, czyli letnie must-have

Poza kremem z filtrem latem trzeba zadbać także o odpowiednie nawilżenie skóry. Może odwadniać ją wiatr, częsty kontakt z wodą basenową, a także inne czynniki zewnętrzne. Stąd też codzienne pielęgnacja powinna obejmować kremy do twarz, najlepiej właśnie o działaniu nawilżającym. Promienie UV to jednak również wolne rodniki uszkadzające kolagen oraz elastynę. Kosmetyki na lato powinny więc zawierać w sobie witaminę E, kwas ferulowy, a także resweratrol, które minimalizują to negatywne oddziaływanie. Doskonałe działanie w tym zakresie ma też witamina C, choć trzeba pamiętać o tym, aby po jej aplikacji zawsze sięgać po kremy z filtrem. W przeciwnym razie narażamy się bowiem na przebarwienia skórne, które później znacznie trudniej nam usunąć.

Kolorowe kosmetyki na lato

We wakacje chcemy też doskonale prezentować się w makijażu. Dlatego kosmetyki na lato w Hebe to także kolorówka, w tym kremy BB i CC, które tylko delikatnie modelują koloryt, przez co skóra wygląda naturalnie, ale i świeżo. Wiele takich produktów również zawiera filtr przeciwsłoneczny, choć zazwyczaj jest on niewielki. Właśnie dlatego pod podkładem lub kremem BB zawsze powinien znaleźć się SPF. Lato to również sezon cery muśniętej słońcem. Aby to podkreślić, warto sięgnąć zarówno po bronzery, jak i rozświetlacze pozwalające na uzyskanie efektu glow.