promotion

Pharmaceris A Hyaluro-Sensilium

kwas hialuronowy di-2 w wodnym kremie do twarzy, 40 ml

5.0
Do stosowania dla osób ze skórą: - nadwrażliwą, delikatną, skłonną do alergii i podrażnień, - przesuszoną, wymagającą silnego nawilżenia i odżywienia, - z widocznymi pierwszymi oznakami zmarszczek i utraty jędrności i gładkości, - odwodnioną ze skłonnością do powstawania podrażnień w okresie pyleń, - narażoną na wiatr, mróz i ogrzewanie w okresie zimowym.
Pharmaceris A Hyaluro-Sensilium
Pharmaceris A Hyaluro-Sensilium
000000000000389546 000000000000389546 Dermokosmetyki > Pielęgnacja twarzy > Kremy do twarzy
49 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris A Hyaluro-Sensilium

ID 389546
Cena jednostkowa: 124,98 zł /100ml
Wodny krem o skoncentrowanym działaniu podwójnego wysoko i niskocząsteczkowego – kwasu hialuronowego, biozgodnego z naturalnie występującym kwasem w ludzkiej skórze, nawilża skórę na wielu poziomach. Kwas hialuronowy zawarty w kremie działa jak kompres silnie nawadniający, który natychmiastowo niweluje dyskomfort i napięcie skóry przesuszonej. Efekt dodatkowego długotrwałego nawilżenia zapewnia 3% substancja pro-glucoseZe (indeks górny) o silnych właściwościach higroskopijnych, wiążąca wodę i zwiększająca poziom nawodnienia w warstwie rogowej naskórka. Zaawansowane formuły Immuno-Prebiotic oraz Leukine-barrier odbudowują uszkodzoną barierę odpornościową skóry, łagodząc istniejące podrażnienia, aktywnie zapobiegając powstawaniu nowych, w tym także zaczerwienień, nadwrażliwości skóry i reakcji alergicznych w okresach zwiększonej ekspozycji na alergeny np. okresie pyleń.

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień i noc

Wiek: Uniwersalny

Sposób użycia: Wodny krem do codziennego stosowania na oczyszczoną skórę twarzy, okolic oczu, szyi i dekoltu, rano i wieczorem. Do stosowania również pod makijaż.

Działanie: Nawilżające

Składniki

Kwas hialuronowy wraz z pro-glucoseZe – intensywnie nawilżają skórę na wielu poziomach eliminując dyskomfort i napięcie. Formuła Leukine-Barrier – formuła ukierunkowana na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Formuła Immuno-Prebiotic – formuła łagodząca podrażnienia i zmniejszająca nadwrażliwość skóry.
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię