promotion

Rexona Invisible Fresh Power

antyperspirant w sprayu damski, 150 ml

5.0

Antyperspirant w sprayu, chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin, bez białych śladów i żółtych plam na ubraniach. Posiada długotrwały zapach dopasowany do upodobań polskich konsumentów.

Rexona Invisible Fresh Power
Rexona Invisible Fresh Power
000000000000383446 000000000000383446 Zdrowie i Higiena > Dezodoranty > Spray
9 79
7 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Rexona Invisible Fresh Power

ID 383446
Cena jednostkowa: 5,33 zł /100ml

Nowa Rexona Invisible Fresh Power to antyperspirant dla mężczyzn, który gwarantuje aż 7 różnych korzyści, aby wspierać Cię we wszystkim co robisz. Ulepszona formuła zapobiega powstawaniu białych śladów i żółtych plam na ubraniach, ale możesz być pewny, że niewidoczna ochrona Rexona Invisible Fresh Power nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Antyperspirant skutecznie redukuje pocenie nawet do 48 godzin i chroni przed brzydkim zapachem, a działanie formuły wzmacnia technologia Motionsense, która działa tym lepiej, im bardziej się ruszasz.

Mikrokapsułki Motionsense przylegają do skóry pod pachami i podczas każdego ruchu pękają w wyniku tarcia, uwalniając dodatkową świeżość przez cały dzień. Rexona Invisible Fresh Power dla mężczyzn posiada unikalny i długotrwały zapach, który powstał w oparciu o najpopularniejsze męskie nuty zapachowe, a delikatna formuła została zaprojektowana tak, aby zmniejszać ryzyko podrażnienia skóry oraz redukować uczucie lepkości. Antyperspirant tworzy także o 50% mniejszą chmurę podczas aplikacji. Przekonaj się, że Rexona Invisible Fresh Power to Twoje niezastąpione wsparcie.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Ni estosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodne z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol.Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Rexona Invisible Fresh Power Antyperspirant w sprayu dla kobiet 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclopentasiloxane,Aluminium Chlorohydrate,PPG-14 Butyl Ether,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Propylene Carbonate,Caprylic/Capric Triglyceride,Sodium Starch Octenylsuccinate,BHT,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Citral,Citronellol,Coumarin,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.