Rexona Cobalt

antyperspirant w sprayu męski, 150 ml

Antyperspirant w sprayu, chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin, zapewnia komfort nawet w czasie intensywnych emocji oraz  aktywności fizycznej.

Rexona Cobalt
Rexona Cobalt
000000000000215164 000000000000215164 Piękne prezenty > Dla Niego > Higiena
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Rexona Cobalt

ID 215164
Cena jednostkowa: 6,66 zł /100ml

Jeżeli jesteś mężczyzną, który lubi wyzwania i potrzebuje skutecznej ochrony przed potem to mamy coś dla Ciebie - antyperspirant w aerozolu Rexona Men Cobalt Dry. Dzięki niemu będziesz czuł się pewnie i komfortowo, a świeży męski zapach będzie się uwalniał aż do 48 godzin, dzięki technologii Motionsense.

Technologia Motionsense to nic innego jak kapsułki zapachowe, które uwalniają się podczas ruchu naszego ciała- to oznacza, że kiedy się poruszasz mikrokapsułki na Twojej skórze, wywołują świeży zapach, a Ty dłużej możesz czuć się pewnie. Z Rexona Men Cobalt Dry masz pewność, że Twoja skóra jest doskonale chroniona przed potem i przykrym zapachem nawet do 48 godzin – także wtedy, gdy zdobywasz szczyty. Rexona Men Cobalt Dry skutecznie redukuje wydzielanie się potu i jednocześnie dba o Twoją skórę.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem._NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Rexona Men Cobalt Dry Antyperspirant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclopentasiloxane,Aluminum Chlorohydrate,Parfum,PPG-14 Butyl Ether,Disteardimonium Hectorite,BHT,Propylene Carbonate,Dimethiconol,Sodium Starch Octenylsuccinate,Maltodextrin,Hydrolysed Corn Starch Octenylsuccinate,Silica,Caprylic Capric/Capric Triglyceride,Gelatin Crosspolymer,Cellulose Gum,Sodium Benzoate,Hydrated Silica,Aqua,Citral,Citronellol,Coumarin,Geraniol,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii