Trendy - artykuły, porady Makijaż Nude Style

Makijaż Nude Style

Makijaż Nude Style

31 października 2014

Makijaż Nude świetnie sprawdzi się u dziewczyn, które pereferują naturalny i świeży wygląd wypracowany delikatnymi odcieniami szminki i cieni do powiek. Poniżej sposób na jego wykonanie krok po kroku...

CERA - Podkład Art Scenic Make-Up 3 w 1 rozprowadź opuszkami palców promieniście na zewnątrz twarzy lub od nasady włosów w dół. Potem wklep w skórę nałożoną już warstwę kosmetyku da to efekt gładkiej i jednolitej cery. Następnie opuszką lub pędzlem przypudruj twarz pudrem Art Make-Up. Na koniec na kości policzkowe zaaplikuj puder Shimmer Celebrities Beauty nr 204.

OCZY - Nałóż na powieki cienką warstwę podkładu lub korektora. Następnie okrągłym pędzlem zaaplikuj na zewnętrzne kąciki oczu cienie Quattro Eyeshadow z palety nr 4 (instrukcję znajdziesz na wieczku paletki). Tuż przy linii rzęs narysuj cienką kreskę eyelinerem, wychodząc delikatnie za zewnętrzny kącik oka. Tuż pod linią dolnych rzęs namaluj od zewnętrznego kącika oka do wewnętrznego (skośnym pędzlem) cienką kreskę brązowym cieniem. Na koniec wytuszuj rzęsy maskarą Big Volume Explosion.

USTA - Kontur ust obrysuj kredką Max Intense Colour nr 14 i delikatnie go rozetrzyj. Pędzelkiem zaaplikuj szminkę Aqua Platinum nr 476.

Trends magazine banner 068ad3f3e896e8aebe2f95516c4df391aa0b7ef65ec5c4b617a19d35b65555e9

Rekomendowane Produkty