Włosy

REVOX PLEX - pielęgnacja włosów zdefiniowana na nowo

Kto nie chce zdrowych, mocnych, lśniących włosów jak po wizycie w salonie? Obecnie może nie odwiedzamy salonów fryzjerskich tak często, jak byśmy tego chcieli, ale to nie znaczy, że nie marzymy o idealnych włosach. Jedno jest pewne: każdy docenia profesjonalne produkty do włosów, które pomagają osiągnąć pożądane rezultaty. Gdyby ich cena była również przystępna, taka linia produktów byłaby złota. Właśnie to zrobił REVOX.

Marka, której ufamy

Dzięki doświadczeniu w pielęgnacji skóry, marka REVOX jest już znana milionom lojalnych klientów. Jest rozpoznawana na całym świecie dzięki prostym, dobrze dobranym, czystym i wydajnym formułom, z których każdy może skorzystać.

Teraz nadszedł czas, aby przenieść filozofię marki do segmentu włosów, umożliwiając klientom osiąganie niesamowitych rezultatów w bardzo przystępnej cenie. Oto jak narodziła się seria do włosów REVOX PLEX.

Odmienione włosy? Tak proszę!

Koncepcja PLEX jest prosta: poparte naukowo formuły oparte na sile natury, które całkowicie odmienią zniszczone włosy. Produkty łączą wegańskie olejki ze specjalną mieszanką sprawdzonego w badaniach, silnie nawilżającego kolagenu pochodzącego ze źródeł morskich oraz białka identycznego z włosami z wysoką zawartością cysteiny. Skład ten zapewnia zaawansowany efekt wzmocnienia włosów.

Holistyczne podejście

REVOX PLEX to nie tylko mieszanka świetnych produktów, ale kompletny zaawansowany system odbudowy włosów. Asortyment składa się z 7 podstawowych produktów zaprojektowanych jako specjalna rutyna dla profesjonalistów z salonów fryzjerskich. Stosowane we wskazanej kolejności działają w symbiozie, aby odbudować, chronić i zachować zdrowe włosy.

Jest jeszcze więcej dobrych wiadomości: pięć z siedmiu podstawowych produktów w asortymencie nadaje się do użytku domowego, dzięki czemu każdy klient może skorzystać z profesjonalnej jakości i wydajności.

Proste kroki do naprawy zniszczonych włosów

Oto logika kolejności produktów, zaczynając od kroku 3 do kroku 7.

  1. Kuracja odbudowująca do włosów zniszczonych odbudowuje zniszczone i farbowane włosy od wewnątrz.
  2. Szampon odbudowujący do włosów pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną i zmniejsza puszenie się włosów.
  3. Odżywka odbudowująca do włosów wzmacnia i chroni strukturę włosa, jednocześnie eliminując łamliwość.
  4. Krem wygładzający do włosów ułatwia stylizację, chroni włosy, pozostawiając je jedwabiście gładsze.
  5. Olejek odbudowujący do włosów zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą, połysk i wyrazistość koloru

Dla kogo przeznaczona jest seria PLEX?

Gama produktów jest korzystna dla wszystkich rodzajów włosów, zarówno niefarbowanych, farbowanych, jak i poddanych zabiegom chemicznym. Jest odpowiednia do częstego stosowania. Wszyscy możemy używać większości produktów w domu dla podtrzymania efektu.

W zależności od stanu twoich włosów i pożądanego efektu możesz wybrać odpowiednie produkty, które poprawią ich zdrowie i wygląd.

  • Bardzo zniszczone włosy. Jeśli twoje włosy były ostatnio rozjaśnione lub zniszczone, możesz chcieć dokonać całkowitej przemiany za pomocą wszystkich 5 produktów z gamy, które są odpowiednie do użytku domowego. W ten sposób szybko zauważysz dużą różnicę w zdrowiu i wyglądzie swoich włosów.
  • Zdrowe lub nieco zniszczone włosy. Jeśli twoje włosy wyglądają dobrze, ale chcesz zachować ich żywotność i siłę, możesz zacząć od kroku 4 (Szampon PLEX BOND CARE) i kroku 5 (Odżywka PLEX BOND CARE). Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez urządzenia do stylizacji na gorąco, zawsze dobrym pomysłem jest zapewnienie ochrony przed wysoką temperaturą i zwiększenie połysku w kroku 7 (Olejek odbudowujący PLEX BOND REPAIRING OIL).
  • Kręcone, suche, łamliwe włosy. Często puszenie się jest spowodowane suchością włosów o zaburzonej strukturze. Aby nawilżyć, odżywić i chronić włosy od wewnątrz, najbardziej przydałoby się połączenie Kroku 3 (Kuracja odbudowująca do włosów zniszczonych), Kroku 6 (Krem wygładzający do włosów) i Kroku 7 (Olejek odbudowujący PLEX BOND REPAIRING OIL).

Profesjonalna wskazówka od naszych partnerów salonowych

Aby suche i matowe włosy wyglądały na lśniące i gładkie, a jednocześnie nie były tłuste, wymieszaj w dłoni porcję Kroku 6 wielkości ziarnka grochu z kilkoma kroplami Kroku 7. Rozetrzyj je w dłoniach, aby je ogrzać i rozprowadź na całej długości włosów.

Zacznij zmieniać swoje włosy już dziś!

Z dumą witamy Cię na pokładzie. Zdobądź włosy, na jakie zasługujesz i pozwól wszystkim zazdrościć Ci idealnego, profesjonalnego wyglądu!

Ten wpis powstał we współpracy z marką Revox.