promotion

Pharmaceris M Tocoreduct Forte

preparat zmniejszający istniejące rozstępy i blizny poporodowe, 75 ml

5.0

Polecany w celu redukcji istniejących rozstępów dla kobiet w ciąży (od 4 miesiąca) i po porodzie, a także osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała, w szczególności w okresie dorastania, typowym do zmian masy ciała oraz dużego przyrostu. 

Pharmaceris M Tocoreduct Forte
Pharmaceris M Tocoreduct Forte
000000000000225420 000000000000225420 Dermokosmetyki > Ciało > Kremy, masła i serum
49 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Pharmaceris M Tocoreduct Forte

ID 225420
Cena jednostkowa: 66,65 zł /100ml

Polecany w celu redukcji istniejących rozstępów dla kobiet w ciąży (od 4 miesiąca) i po porodzie, a także osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała, w szczególności w okresie dorastania, typowym do zmian masy ciała oraz dużego przyrostu. Rekomendowany jako koncentrat zmiękczający i zmniejszający widoczność blizn poporodowych (np. po cesarskim cięciu) oraz powstałych w wyniku zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych. Nie zakłóca badań USG.

Informacje dodatkowe

Działanie: Przeciw rozstępom

Składniki

Witamina E – zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, nawilża i przyspiesza proces regeneracji i odbudowy skóry. Repair-peptid – wspomaga odbudowę skóry, przywracając jej odpowiednie napięcie, elastyczność i sprężystość. Formuła ze złotą algą – formuła ukierunkowana na regulację naturalnego systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Masło Shea – ma właściwości łagodzące i zmiękczające.
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię